Jump to content

Mish, Podloga, Slushalice


Sewerus

Recommended Posts

Na prodaju....

Razer Mantis (Control edition) - 1500din

Razer Deathadder - 3000din

Steelseries Siberia Headphones - Prodato

Nishta od opreme nije starije od 3 meseca... Slushalice i Mish idu uz garanciju od 2 godine, naravno iz GameS prodavnice... Sve ovo ima svoje originalno pakovanje, i nije niti razdrkano niti shta, jednostavno mi vishe ne treba...

Kontakt:

Msn - Bleyach.no1@hotmail.com

Mail - prodajawow@yahoo.com

Telefon - 064/ 426-38-73

Bg only...

Edited by Sewerus
Link to comment
Share on other sites

^

6k

Posto su slushalice prodate , mislim da ne miniram oglas.

Ako nekog interesuje i ja prodajem

STEELSERIES SIBERIU WHITE

kutija , garancija , prvi vlasnik , nije mnogo presla , koza , klima.

50e or 4500din

pm

Edited by Juice R

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

afaik takvih (steelseries siberia neckband) nema u srbiji, svaki zivi sajt sam pogledao, i svi imaju samo obicne...trazio sam ih pre neko vreme

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

ko hoce da kupi, nek pozove najbolje, ja pricam o situaciji pre mesec-dva, nigde u srbiji nisam video da ima

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Jel moze neka slika posto bih ja ovakve

siberia1_2.jpg

Cuo sam na vise mesta da su ovo sranje slusalice, da spadaju sa usiju zato sto su neckband i da zabole usi posle par sati koriscenja, a i ghey su :D

Ako i dalje zelis da ih kupis, to mozes uciniti OVDE

Ako kupis javi utiske obavezno :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...