Jump to content

PS2 igre


cali

Recommended Posts

Recimo da imam original igre za PS2 koje sam izlizao od korishcenja. Poshto su mi te igre drage, iskoristio bih svoje pravo pravljenja backupa i napravio rezervni disk.

Recimo josh da imam i konzolu koja mozhe da chita takve diskove, i da imam image spreman na hddu.

Da li moram da rezhem u nekom posebnom formatu ili je dovoljno lupiti "make data dvd" u Nero Burneru?

Link to comment
Share on other sites

Uzi Alcohol 120%, on cak ima opciju rezanja diskova za PS1 i PS2. Sa njim ne mozes da omanes.

I veoma vazna stvar, rezi na najmanjoj mogucoj brzini. Iskusni sonijevci se kunu u verbatim srebrni (koji je danas malo teze naci a da nije chinese shit)

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Nije baš toliko užasan Sonijev plejer, bitno je da je Verbatim i da režeš na 4x (manje nema potrebe). Imao sam slim konzolu koja ima lošiji čitač i svaki Verbatim je radio lepo, nebitno dal je kineski ili indijski.

Takođe, profili u Alkoholu ništa ne znače jer 99% igara nema ama baš nikakvu zaštitu, a i ako imaju a procurele su na net, neko je tu zaštitu već uklonio (jedini primer koga mogu da se setim je Gran Turismo 4).

Link to comment
Share on other sites

Znam kad sam pocinjao da se zazem sa PS2 i rezanjem diskova da sam imao par losih kopija koje sa rezao sa cim sam stigao. Pazi sad, radile su one ali bas je drljao laser i stvarno su bila sporija ucitavanja.

Proskitao malo na netu, i od tad me ovaj combo nikad nije izneverio.

Edited by Bahamut

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

I jedna zanimljiva stvar

ako si u mogucnosti koristi DVD+R jer iz nekog nepoznatog razloga sony mnogo bolje prihvata njih od DVD-R

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...