Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobro jutro...!

Ne daj se Rode, svi smo uz tebe...:)

Sistem se rusi iznutra...:)

Svi traže ostavku Roda Blagojevića

15. decembar 2008. | 07:58 | Izvor: B92

Beograd -- Grupa političara iz Ilinoisa zapretila je da će, ukoliko Rod Blagojević, optužen za korupciju, uskoro ne podnese ostavku, pokrenuti postupak za njegov opoziv.

Državni tužilac Ilinoisa Liza Medigan i zamenik guverenera Patrik Kvin, za koje se smatra da su budući kandidati za mesto guvernera na izborima 2010. godine, kritikovali su guvernera Ilinoisa Roda Blagojevića i pozvali ga da podnese ostavku.

Grupa političara iz ove američke države zapretila je da će, ukoliko Blagojević koji je optužen za korupciju uskoro ne podnese ostavku, pokrenuti postupak za opoziv gurvernera.

Odluka guvernera Roda Blagojevića da nastavi da dolazi na posao izazvala je nezadovoljstvo mnogih u državnom establišmentu. I predsednik SAD Barak Obama i lideri Senata zatražili su od Blagojevića da podnese ostavku.

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

dobro jutro!

jbt,9:45,ja sam JEDVA ustao...kao da je 6 ujutru...

idem da se spremim,pa na fax(imam samo jedno predavanje),a posle uzivancija...

edit: ne idem ja nigde...vec 40min trazim kljuc od stana,nema ga nigde,a keva me zakljucala(sto btw nikad ne radi)...do jaja :@@@

Edited by LESkO

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lobanja mi se savija od bola , iako sam vec stkuao kafetin ...

Ali srecom moram na To Do Listi da chekiram samo jednu stvar a to je NOTHING :D

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

gledam sinoc prijatelje,i stvarno ih znam napamet vec(obrnuo sam fazon 20 puta seriju minimum)...

i ide neka epizoda,i replika koja mi nikad pre nije zapala za uvo :)

Chandler: "omg,what should i do?"

Monica: "i know,play sleepy"

Rachel: "yes,yes,and grumpy too"

Chandler: - "OMG,STOP NAMING DWARFS!!!"

ahhahaahahha,vristao sam od smeha :DD

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

zamalo da napravim fail, i posaljem skenirani predracun koji sam nazvao kobas0001 :D

idem do apoteke da kupim vostane cepove za usi, opet nisam spavao nocas, sundjerasti cepovi vs beba, 0:1 [:(]

Edited by krmkozoid

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...