Jump to content

Role-Playing server.


Paja

Recommended Posts

Kad sam prvi put napravio lika na Argent Dawnu, doshao u silvermoon, vidim niko nije na monutu, u svi lezherno walkuju kroz grad, pa makar morali stici na drugi kraj, ljudi sede na klupama po gradu, u innovima i druzhe se, undead se udvaraju jedni drugima, /me emotes na sve strane...

Kad ste na RP serveru, niste 22yo male iz beograda koji igra druida, vi ste hiljadu ili vec koliko godina stari elf, sa svojim osobinama i naravi, i to se u principu odrazhava na gotovo sve shto radite u igri.

Generalno mashtovitije okruzhenje, kazhem mozhesh da sednesh na klupu u gradu, chekash da ti se neko pridruzhi i onda provedesh sat vremena caskajuci sa njim, sve potpuno spontano, i sve naravno 'in charracter'. Ima ljudi koji to rade po ceo dan, a RP se mozhe odvijati i izvan gradova, uz questove, instance...

Mozhe opushteno da se igra i bez svega toga, ali je to fokus RP servera, a Argent Dawn vazhi za jedan od kvalitetnijih. Probao sam bio na Ravenholdt (RP-PvP) i nije bilo ni izbliza kao na Argentu...

Haha wow ne verujem :)

Tako extra zvuci jebote. Znaci mogu tacno sebe da vidim da blejim tako u Stormwindu, dok cekam da se nadje grupa za neku instancu. To mi je ono sto mi nedostaje.

Zastava101Mala.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ja licno nebi mogao da igram na RP serveru ali ima momenata kada mi padne na pamet neka fora ingame a jedino je izvodljiva u RP stilu al sve me iskuliraju jer je PvP server. :( Al smorilo bi mi da kad god igram wow moram da se uzivim u lika i ponasam po propisima RP servera. Uostalom za RP servere je pozeljno perfectno znanje englesko sa dodacima nekih retkih reci koje neko ko uci engleski preko filmova/muzike/igrica nije sreo do sada a plus svaka treca rec mi ima typo :[

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Uostalom za RP servere je pozeljno perfectno znanje englesko sa dodacima nekih retkih reci koje neko ko uci engleski preko filmova/muzike/igrica nije sreo do sada a plus svaka treca rec mi ima typo :[

Ovo je česta zabluda kada je RP u pitanju. Niko tebe ne sprečava da igraš polupismenog, priglupog dorfa sa fondom od 10 reči od koji su 4 psovke. Nisu u RP-u samo logoreični likovi koji pričaju arhaični engleski. Možeš i da igraš lika koji ne zna dobro da govori orcish ili common, ili koji je ćutljiv, ili koji je grub, ili koji uopšte i ne priča taj jezik. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...