Jump to content

BGC Full info


Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

MA JEBI BUGARE ODMAH POSLE GRUPA I SHALJI KUCI BRE, JEBI BRE!!!!!!

Malo bzvz sistem, al shta sad. Jedina greshka shto ste tek sad objavili kakav je sistem, ali opet, to je zbog ekipa koje ne mogu da uplate jebene pare do pre neki dan.

Aj srecno svima, trpaj boraniju i jebi teshketa.

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

o cemu pricas ti ? pa neko mora da se ukrsti i sa tim bugarima oces da im kazem da ne dolaze na turnir da bi vi bili zadovoljni ? sto da neces mozda da osvojis turnir ako ne igraju bugari,da si normalan bila bi ti cast da igras sa ti istim bugarima koji su pobedili SoA ako znas i ko su oni uopste,a i ja sam debil sto se cimam sa vama da vam objasnjavam bilo sta , sta da rade Cube sto igraju sa TeamWork ? znaju da ce da ih pobede i sta sad ? ako dolazite na turnir da ispadnete bolje nemoj ni da dolazish koj ces moj .... da su bile 4 ekipe po grupi bio bi 1 nosilac 1 high seed 1 meedium i 1 low i taj low i meddium bi ispao u svakom slucaju samo bi igrao 1 mech duze a ako se nekome bude toliko igrao taj 1 mech vise ja vam obecavam da od 1/8 finala te ekipe sto ispadnu mogu da igraju u underground igraonici onako bez veze ....

stvano ne znam sta hocete ? na turniru u Ai-u isti sitem . stim sto niko nije video izvlacenje a u 1 grupi Glorija,2 kg ekipe ? a prolazi jedna gde je tur moral mozak i ostalo ? onda turnir u pancevu 1 grupa 4 jake ekipe druga grupa 1 ekipa i 3 low low low ekipe jel to sistem ?

ovde si dobio podelu prema ucinku na turnirima,dobio si javno izvlacenje na konferenciji za stampu pred 3 televizije i sta ti ne valja ? oces da prodjes a da ne igras ? pa napravi iznenadjenje i dokazi da taj nosilac nije tu zato sto je bolji nego zato sto smo mi tako hteli !!!!

realno.

@ ostali

organizujte ovakav tour pa pricajte, jedino cimanje je sto je Ksh mnogo daleko skoro svima, ali za to organizatori nisu krivi. Mi smo izvukli team work, ali ono idemo da se igramo, sta sad..

gj organizacija, i naravno svima gl hf svima na tuniru !

nego... ko ono obecao rekiju ? :d

……………./´¯/)

……………/…./

…………../…./

……../´¯/’..’/´¯¯`·¸

…../’/../…./……./¨¯\

…(’(…………. ¯~/’..’)

….\…………….’…../

…..’\'……………_.·´

…….\…………..(

……..\…………..\

Link to comment
Share on other sites

@noodles dosao sam 1/5 tvog posta,i odustao...ti ne kapiras sta ovi ljudi hoce da kazu...

@orga Prvo,SVE SVE SVE SVE pohvale za dosadasnju organizaciju,i pripremu turnira...i na zelji,i volji,i cimanju,i ne znam jos cemu....ali CINJENICA je da sistem ne valja...na turniru je 48 ekipa,a ti treba da dobijes 4 mape da bi vec igrao 1/2 finale? To stvarno nema veze sa zivotom...Meni su licno posle grupe(ako ih uopste prodjem) zapali bugari,i ne interesuje me sto su bugari,nema veze...ali jednostavno mislim da MORA da bude winer/loser sistem...pogotovo zato sto vam,bar tako mislim,uslovi to dozvoljavaju...

ovo ne znaci da vi treba da menjate vas sistem,ali morate da znate da prihvatite kritike...iako su one nekad neosnovane,ali ne mozete da stojite iza recenice "E TRUDILI SMO SE,U PRAVU SMO"...a ovog puta mislim da kritike imaju smisla...

vidimo se u subotu,i nadam se da ce sve proci u najboljem redu!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

F23 su Madjari, jaka ekipa a za ove druge nemam pojma.

wula ne lupaj majke ti = hvala

@orga razumem sve vase probleme , cimanje etc etc.... ali turnir na kome ima 48 ekipa stavite u 16 grupa sa po 3 ekipe je smesno.

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...