Jump to content

BGC Full info


Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

fin vam ovaj stejdz za konferenciju :)

btw : kobrice lep si :)

To nije cela konferencija, kenjali smo jedno 30 minuta (to su naravno isekli, bilo mi mnogo tesko :D) to je samo izvlacenje :))) Elem... gl svim ekipama

taj fazon...mi igramo od 16h,ali ja sam u fazonu da dodjem u 10 da gledam i navijam za ostale...I DA SE VLAJKETU DEREM NA UVO NARAVNO!!! :DDD

Navijanje je dozvoljeno u obliznjem kaficu! Jebi leskaaaaaaaaaaaaaaaa

WCG ADRIA

Link to comment
Share on other sites

genome izbacuje tw... izbacuje nas... 4gl... i osvaja turnir :D

Da, da... I tako ti ja pricam... Najbolje da odma uzmemo nagrade, sta ima da se cimamo oko TUR-a... Idemo gledamo PFC sa Napretkom... I tako to... Nego, kobrice, mnogo si se brate zbunio na PRESS konferenciji, shala naravno... Da je moglo drugacije da se org, moglo je, al svaka cast na org u svakom slucaju, a ti pusti ove pametne sto kenjaju, jebem ti ja ekipu koja oce da da tolike pare a ide na turnir bez ambicija ikakvih... Sta ima onda i da igraju, sta su mislili

da ce da osvoje turnir a da ne nalete na ove ili one... Igramo, borimo se, nerviramo se svi tamo, pa ce da pobedi onaj ko ima najvise SRECE... Tako da kobrice gl sa organizacijom... I mogao bi da stavish neki pasulj da se krcka tamo, bice mnogo gladne celjadi... !!! lol samo lagano [:D]

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

@cube kakav tw ? jebi bre , samo jebi ... 100e da prolazite grupu !! i jos 100 da ce alien u prvoj partiji usp ace + zaklati nRk-a ili kako ga vec zovu ....

glhf svima , steta sto cu propustiti ovako nesto :(

neroeyelu ne tripuj se i objasni tamo makedoncima par stvari...JER...? ;)

Edited by n1kola.rage

arcade

rage

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...