Jump to content

Istina o Sasi


Recommended Posts

ne do bog da potrosis des minuta

Opet dulio sa njegovim dvosmislenim postovima :) jel ovo kao hejt na onaj moj post ili ? :) Ne znam sta ti je cudno ako ne zelim da potrosim 10 minuta zivota na pricu nekog tamo lika za koga nikad nisam cuo do sad, ok sa te strane moguce da onaj moj "boli me tuki" komentar nije bio bas primeren, ali evo sad sam procitao ovde ko je lik i dalje me boli tuki sta su mu radili :) i sad tako ja pisem dugacak post da objasnim sta sam mislio, kao odgovor duletu, i na kraju se moj post pretvori u "Doolio style" post :)

Link to comment
Share on other sites

to je poenta, ima svi da pisete ko ja ili da ne pisete uopste!

nije moj komentar bio toliko harsh koliko si istripovo, mozda je trebalo da stavim smajli, al vidim to je sad moda po forumima da se ne stavlja smajli:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pazite,moguce je da je i neka taktika tamoshnje opozicije,ne kazem da jeste,ali je moguce.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...