Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nax 10, opremamo ljude koji nisu raideri full time, ociscen military, abomination, pred Heiganom smo, objasavam im kako ide ples... I onda... da biste ovo izveli morate da podesite specijalnu opciju koja se dobija pritiskom na tastere...

Naxx10prank.jpg

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

Nax 10, opremamo ljude koji nisu raideri full time, ociscen military, abomination, pred Heiganom smo, objasavam im kako ide ples... I onda... da biste ovo izveli morate da podesite specijalnu opciju koja se dobija pritiskom na tastere...

Naxx10prank.jpg

Hmm, death knight, hunter, mage. A ja sam mislio da njih igraju pro likovi posto tih klasa najvise ima u top raited timovima. :(

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kad je Who napravio te setove, ali kad bi otisao na youtube i pogledao clip sa jednim od starijh datuma sa t8 setovima (samo sto na klipu ne pise t8 zato sto su muslili da ce to da bude t7 ili nisu ni znali ni mislili) video bi da je blizz osmislio te setove pre nego sto je iko imao bilo kakvu informaciju o wotlk beta serverima i o tome kad ce da izace i sta je to uopste Who.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

battlemaster petard. hvala.

svi pvp achivmenti uradjeni

svaka cast ^^, cenim da si medju top 30 u svetu uzo tu titulu. Btw kako si uradio one sota achivmente da ti ne dumre ni jedan tank i nijedan zid? Jel si se cimo za neki premade ili od silnih odigranih partija se jednostavno desilo?

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Evo drugovi uzeli server first 2v2 rating i 3 u batlegrp na magtheridon horde 2255 ratinga resto shaman, dk :) flawles victor takodje(ako sam dobro spelovao) za one iz kuma dk je Aca (retard :P ) no life-ise pa je naucio da igra

Edit : Rating su ladno nafarmovali posto su iznad 2000 rating sve dk/pala i po koji rogue priest...sa palom dk nemaju nikakav problem pa je to easy rating. Najveci problem su im pala (holy) warr posto warr oneshotuje shamana ako je fury

Edited by loshmy
Link to comment
Share on other sites

drugi na serveru sa tom titulom jos dvojci lika fale samo pobede doduse

premade sam napravio juce sa 15 ljudi

prvo farmujete ljude tamo na brodu i ostavi se tipa 2 rouga da stoje kod vrata tacno

i onda svi ostali idu da ih farmuju na gy na sredini imali smo 2 huntera koja su drzala slow trap sve vreme cim se rezuju opet

i samo ih drzimo tamo aoe kao kripove

e onda nam je trebalo jedno 10 partija da bi uspeli da nijedan tenk ne umre

prvo smo pokusavali da samo sa bombama srusimo zidove i uvek nam je falilo tipa 1min-30 sec

i onda je pola raida popizdelo i izaslo iz grupe i ostalo nas 5-6 i rekli ae ko jebe achivment idemo da pobedjujemo

tako sto cemo da rushujemo sa 4 tenka jednu stranu

to uradimo prvu partiju i dobijemo achivment da ne umre tenk :D posto smo pobedili za tipa 2min zidovi se ruse insant kad ima 4 tenka u isto vreme

i ja isao pored njih da hamtringujem ko smara i zdravo

vise nikad u zivotu necu uci u smrdljivi strand of the ancient

Link to comment
Share on other sites

ja juce igram strand i uspemo da se odbranimo, i krenemo da napadamo i kaze lik svi na green gate. Sednem u tank na blue strani i neki lik sedne u drugi i krene da me prati. Dodjemo do green kapije a ona srusena i vidim dva ojadjena tanka ispred mene. A ostali se biju na plazi i dalje. Ja kao cool nije nam umro ni jedan tank u prvom napadu bar cemo brzo pobediti. Kad ono gore nema alijanse i probijemo se , capujemo orb a nema achivmenta :( Smorio sam se jako hteo sam ticket da pishem al sam se setio da su rekli da nece odgovarati na tickete oko achivmenta ili tako nesto.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...