Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koja tuga od alijanse na stormscale-u...kada sam uzeo medjeda odradili smo raid u 20:00 u subotu, kada smo bili dwarfa dolazili su u grupama po 5 ljudi kao da ga odbrane...niiko ko je bio zaduzen za alijansu nije ni poginuooo....oni dolaze malopre, znaci utorak u 4:00...dolaze na thralla, toliko hordasa se stvorilo, pobacali smo ih, par njih je pokusalo da se rezuje, guess what, nisu uspeli da se pomere ni 10 koraka...ostali log off, gg

zasto sam ja sada ovo napisao

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Lol, kako su mi smesni ovi pozeri. Neki lik dobio onog time-lost protodrakea sto pada od rare moba i ladno lik 8 sati stoji na Krasus' landing i pozira...

I da, na dan kad je Ensidia tj 25th november ocistio Naxx, u guildu sam video samo "omg its too easy". Ja sam im samo odgovorio videcu vas u raidima. I upravo se to desava. Ocistimo 3 krila i ostane nam abo wing. I 2 veceri wipe na Thaddiusu zato sto neki retardi ne mogu da zapamte gde da se pomere. I zadnji pokusaj, svi zivi kad server zalaguje gadno i wipujemo :(

Pozera je uvek bilo i uvek ce ih biti.

Sto se tice Ensidie, wipali su prosli reset 4x na Kel`Thuzadu sa "A" timom, tako da jeste lagana igra ali ima debila svuda :>

Ja poveo moje pulene u Naxx koji 90% njih nikad nije videlo i oneshot na Saph i KT posle tirade objasnjavanja na ventu (iako zbog panike umrlo pola raida na 8-9%) :DDD

Igra je dovedena do stvarno lagane, ono sto je "tesko" to je odraditi sve achievemente vezane za neki raid, i to je ono sto je "hardcore" varijanta za njih. Iako trenutno gube za Methodom koliko sam video, parama se mozak ne moze kupiti :)

Every man dies,not every man really lives...

sig-282239.jpg

Link to comment
Share on other sites

old kingdom:

1. boss - debili nisu ukapirali da treba da se roka/tenkuje guardian inace su svi imuni (jako tesko zakljuciti posle 2 wipe-a) i jos one male bube otkinu hilera za 3 sec

2. boss - imali smo srece puno, drainovao hilera i on ostao na <10%, taman da boss baci ono govno vatreno i u poslednjoj sekundi uspe da se ishiluje

3. boss - jedini koji mi je i trebao, ukratko... nema sanse. previse jadan dps da ubije addove sto daju buff bossu.

a dk se tek posle pola instance setio da postoji deaths grip

Edited by Dr. Steinman
Link to comment
Share on other sites

Mi odradili ladno achi u old kingdom.

Za prvog bossa cilj je da ga kite do ulaza ali bez dps na njega jer se guardiani spawnuju na odredjen broj hp. Kad je kod ulaza samo burn down sto brze mozes.

Drugog bossa nismo pokusali jer je lame 4 man.

Treci boss smo ladno, pustis adda i melee ne prilazi 8 sekundi dok ovaj jace udara aoe, posle toga lako.

Zadnji boss je pilar, kad krene insanity sakrijes sa iza pilara i ne dobijete iluzije:D gg

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

ja sam pre par dana uradio sve achivmente u old kidngomu

prvi boss se samo puluje na ulaz instance veoma lako kao sto gank kaze

drugi je potreban bl i da onaj ko je 5. ko izlazi iz grupe dobije taj bl i puca 40 sec pre nego sto dobije portal iz instance

treci je easy mode kad imate healera koji ustvari healuje i tenka koji treba da pritisne shield wall i last stand na zadnja 2 dolaska bosa..

zadnji boss samo los bosa kad castuje doduse mage nam se specovao na arcane (slow) jer utice na cast time i ja sam pravio intervine makro na nekog iz grupe i onda je easy mode opet kad se uradi kako treba

nego kad neko uradi bilo koji achivment iz azjol neruba nek se javi :)))

kapiram da je pala healer must za prva 2 achviemneta (ubiti bosove sa 300 addova) :p

a za zadnjeg bossa sam cuo da treba pravi setup imati tipa mage slow, rogue nubling poison i sve moguce usporavuce debuffe na bossu i da se svi stakuju i onda kada pocone da castuje sworm da ako se napravi dovoljno dmga ne ode pod zemlju ali je veoma zajebano

Link to comment
Share on other sites

stop it whores

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

E ovako da ne otvaram novi topic, imam jedan veliki problem. Juce me je diskonektovo u po igre, i od tada, svaki put kad hocu da udjem na tog lika ja dobijem diskonekt, a hoce na svakog drugog, znaci iskljucim sve adone nista, sta da radim zna li neko???? [:(] [:(]

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

nije u dalaranu, ali probacu da pokusavam staslno mozda uspe!

Ne vredi pokusao 100 puta nece znaci na svakog drugog lika na acc hoce da udje samo na tog ne !!!

Edited by subE-

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Prvi boss u AN ide ovako: dodje boomkin ukljuci starfall i uleti i puluje sve odjednom, macka i dash do izlaza iz instance, ostali pale bloodlust i nuke bossa, na kraju zaginete ali ga odradite :P

Drugi boss kazu da je onako srednje tezak ali se moze uraditi

E sad to stackovanje na trecem bossu za slow vise ne radi. Hotfixovali su nedavno. Ali sam procitao blue post da ce produziti vreme jer ga je skoro nemoguce odraditi.

Kapiram da je sve "lako" sem onog achi u Oculusu gde imas 20 minuta da ubijes zadnjeg bossa od smrti prvog.

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

Prvi boss u AN ide ovako: dodje boomkin ukljuci starfall i uleti i puluje sve odjednom, macka i dash do izlaza iz instance, ostali pale bloodlust i nuke bossa, na kraju zaginete ali ga odradite :P

Drugi boss kazu da je onako srednje tezak ali se moze uraditi

E sad to stackovanje na trecem bossu za slow vise ne radi. Hotfixovali su nedavno. Ali sam procitao blue post da ce produziti vreme jer ga je skoro nemoguce odraditi.

Kapiram da je sve "lako" sem onog achi u Oculusu gde imas 20 minuta da ubijes zadnjeg bossa od smrti prvog.

Prvi bos moze sa paladin holy DK tankuje bosa , war ili prot pala tankuje addove... mnogo treba da se healuje doduse al moze.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...