Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tnx uradicu sutra to

i da ovaj link zasluzuje novi post

http://www.wowarmory.com/character-sheet.x...h&n=Beastly

koje su ovo prevare u pitanju :D

ortak rollovao U TBC-U... pvp nerd... 150000 HK na 3 LIKA, na jednom OF THE HORDE ima, na 2 ima CONQUEROR...

i on se TEBI cudi za tvoja dostignuca za battlemaster titulu (sta si vec uspeo sve da zavrsis nemam pojma vise ne pratim te)

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

brate pa jesu neverovatno jaki kad 58 dk ubije 70 prista, nerealno je to

Pratio sam DK jedno 20 minuta bilo mi dosadno, puluje 2-3 moba jedva izgubi 5% hp, pobaca neke bolestine trci skuplja gomilu mobova opet nesto baca neki AoE neki zombiji... Samo trce i rokaju za tih 20 minuta stajao je samo da lootuje ...

Ako su kukali za nerf paladina OVO ima da bude urlanje...

Link to comment
Share on other sites

Brate ako je tvoj drug lvl 70 izgubio od lvl58 DK-a mogu samo da pretpostavim da je prvi put u zivotu seo za WOW i nije imao predstavu sta da klikne. Ja sam igrao DK u beti i neznam kako bih tako nesto objasnio, ili tvoj drug nezna sta je wow ili je mnooooogo glup. Sto se dk-a tice i op-a neverujem da ce biti toliko kukanja ko za palu...najveci problem je bio sto je pala ubijao za 3 sec i 95% ljudi nisu mogli ama bas nista da urade (posto nisu umeli :P), dk uopste nema ni blizu takav burst a pogotovo ne za 20k hp koliko ce ljudi imati na lvl80. Igrao sam dk-a i na lvl 80, cinjenica je da moze dosta da prezivi ali itekako ima klasa koje mogu da ga dobiju, ako umeju ofc.

ps. da me neki ljudi nebi pogresno razumeli, mozda ste gledali razne filmove i ss-ove na netu dk je bio OP i to veoma, ali je od tada vise buta nerf cekic lupao ;)

edit.

jbt sad videh na mmo...covek dingovo 80!! bolesno imo, digo ga za ~25 sati.

Edited by Revenger
Link to comment
Share on other sites

Ali sada ozbiljno da li postoji neka fora zainatio sam se kao konj 1200 riba upecao i kita .... poceo u lavi da pecam ali od toga nema nista:)

Prichaju ljudi da je kao drop rate bolji i za ironjawa i za crafty-ja, ako imash crocolisk daily uzet. jebemliga nisam probao. Znam samo da sam pokushavao da upecam o Orgrimaru glupu sardinu i da me je konstantno zajebavo neki 62 lvl hunter trolja. Upeco sam petstotinjak riba i onda popizdeo i poslo glupi achiev u kurac. Jebo ga onaj ko ga izmislio i drop rate stavio.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Prichaju ljudi da je kao drop rate bolji i za ironjawa i za crafty-ja, ako imash crocolisk daily uzet. jebemliga nisam probao. Znam samo da sam pokushavao da upecam o Orgrimaru glupu sardinu i da me je konstantno zajebavo neki 62 lvl hunter trolja. Upeco sam petstotinjak riba i onda popizdeo i poslo glupi achiev u kurac. Jebo ga onaj ko ga izmislio i drop rate stavio.

U ekstra nisam predao krokodila ..

Mene nervira jer sam one 4 ribe za 300 skill upecao iz prvog pokusaja otisao po daily fishing q dobio da upecam krokodila i njega istoupecao iz prve a ova nakaza nece i tacka!!!!

Link to comment
Share on other sites

U ekstra nisam predao krokodila ..

Mene nervira jer sam one 4 ribe za 300 skill upecao iz prvog pokusaja otisao po daily fishing q dobio da upecam krokodila i njega istoupecao iz prve a ova nakaza nece i tacka!!!!

EEEEEE jeste tacno nisam predao krokodila i posle jedno 50-100pokusaja upecao kretensku zabu !!!!

Link to comment
Share on other sites

~5 k honora 500 hk 1 dan ekspanzije Bg video nisam. Beze alije od paladina kao od kolere zaobilaze me u krugovima od 50 yardi

iznabadah i qzmu i par ortaka mu jucer ... bas sam smrad prvo bijem pa gledam ko je lol a posle kasno.

lvl 73 slekujem dojaja

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...