Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I da btw, nisam nigde rekao da je whine, vec da je, atm, smeshna situacija. :) Funny = Not whine.

A vi shto ste majmunchici i gledate da sve pretvorite u spit and flame, to je druga stvar. :P

Kao shto je Nebra rekao, nekima je lakshe flejmovati nego razmisliti. :P

Ako cesh vec da potezhesh internet pishicu, okej, imao si dobar rating.Svaka ti chast.

Kada sam ja imao 2000 u 3v3 (davne 2007 u sezoni2, avgust mesec) i to sa setupom koji ne blista bash najbolje, Healadin/Warlock/Warrior, ti si josh levelovao tog druida.

Za razliku od nekih postizao sam ono shto sam hteo.

Dalja rasprava me ne zanima, mozhesh da shiljish kitu koliko hocesh, nisam ti ja Jellena.

jesi primetio da uvek imash problem i ovde i na wow-serbia? :)

Link to comment
Share on other sites

jesi primetio da uvek imash problem i ovde i na wow-serbia? :)

Nah, nego na wow-serbia ima previshe retardiranih klinaca koji vole da me prozivaju jer sam ih pochastio home made banom. :P Pa isti prave vishe usera da bi se slozhili sami sa sobom. :P

nisam znao da se isti likovi pljuju na 2 foruma... koji win jbt:D

Ma jok bre, nema on nikakve veze sa mnom, zapravo, prvi put upadam u raspravu sa likom, iako igramo na istom realmu, i obojica smo na istom kanalu, vec godinu dana.Ne obracam pazhnju ja na njega, ne obraca on na mene = win-win situacija.

S' tim shto chesto ima ovakve nalete "ja sam jedini doktorirao wow" munja.

Link to comment
Share on other sites

Ok,recite mi da je warrior djubre pa da budem miran.Ovo je agonija trenutno,nisam neki imba pvp igrac,ali u 2v2 pizdim...doguramo do 1750 i to je to.Igram sa holy pala pve nax 25oprema.Blago receno ili sam non stop cc ili neko od nas 2 bude insta gib ili rage generation 0 kad dodju disc priest i svi ti sto imaju neki absorb.U 3v3 slicna situacija,sa nama je josh i feral druid koga bi mozda i mogli da zamenimo za nekog roga il sta vec.Mada moguce je da ja ne znam ovo vishe da igram...kakvo je stanje kod warriora ovde ?

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Ok,recite mi da je warrior djubre pa da budem miran.Ovo je agonija trenutno,nisam neki imba pvp igrac,ali u 2v2 pizdim...doguramo do 1750 i to je to.Igram sa holy pala pve nax 25oprema.Blago receno ili sam non stop cc ili neko od nas 2 bude insta gib ili rage generation 0 kad dodju disc priest i svi ti sto imaju neki absorb.U 3v3 slicna situacija,sa nama je josh i feral druid koga bi mozda i mogli da zamenimo za nekog roga il sta vec.Mada moguce je da ja ne znam ovo vishe da igram...kakvo je stanje kod warriora ovde ?

Koji ti je spec paladin ? Ako igra "standardni" 49 0 22 , neka proba 51 20 0 , daleko je uspesniji od ovog drugog , crit na spelove i break stunova je precenjen u odnosu na 30sec HoJ i divine guardian sa undespelable HOFom i jos nekim fensi stvarima.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

kakvo je stanje kod warriora ovde ?

ja sam juce drko jer sam uspeo 1660 da uzmem da kupim bracere a igram 2xwarr i shaman u 3v3

kombinacije koje nam ulaze su 2x ret pala ili 1 dk ILI 2x dk i ret pala pa biraj i kad dobijemo bilo koje od pomenutih treba biti jako ponosan

2v2 jos uvek nisam igrao al pala i warr i taj rating je sassvim dovoljno za pocetak ne znam sta bi ti hteo prve nedelje pvpa

a sto se tice cca warrra ako ti je tu nesto cudno onda nisi igrao dovoljno arene u bcu izgleda protiv druida gde si stasjao u mestu od 10min koliko traje partija 9min u rootu i cyclonu

Link to comment
Share on other sites

Ok,recite mi da je warrior djubre pa da budem miran.

Niko nece da igra sa warriorom 2v2, a jedan lik sto ima warrior alta i holy palu na high ratingu mi je rekao da ako nema najmenje 200 dps oruzije da ni ne pomosljam da igram arenu.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Ok,recite mi da je warrior djubre pa da budem miran.Ovo je agonija trenutno,nisam neki imba pvp igrac,ali u 2v2 pizdim...doguramo do 1750 i to je to.Igram sa holy pala pve nax 25oprema.Blago receno ili sam non stop cc ili neko od nas 2 bude insta gib ili rage generation 0 kad dodju disc priest i svi ti sto imaju neki absorb.U 3v3 slicna situacija,sa nama je josh i feral druid koga bi mozda i mogli da zamenimo za nekog roga il sta vec.Mada moguce je da ja ne znam ovo vishe da igram...kakvo je stanje kod warriora ovde ?

evo resenja :P

Link to comment
Share on other sites

jbt, pitanje sam postavio kao najgori debil. mislio sam na BoA predmete, mislio sam da ima mozda neki interface za to.

Kako onda likovi salju naxx/aq40 gear na DK's koji nije BoA? :) Mene isto zanima ... jer sam video par likova sa tim gearom, a nesto mi ne sedi da su bas harvovali na lvl 63 te ol skool instance :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

brate, ljudi imaju prijatelje u wowu koji su voljni da potroshe vreme na hirove svojih prijatelja... ne kapiram shta ti tu nije jasno... problem je samo shto je lik failovao i preshao lvl60, inache bi bio ultra twink u lvl60 AVu

josh neshto - koliko ja znam, lvl60 naxx vishe ne postoji, zar ne?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...