Jump to content

WoW Pricajte


Paja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ako si tenk onda nema sta da se bunis ali ako si dps onda je to sramota. Bez obzira sto su statovi vise za huntera, 222dps = melee dps prio. A i blizz je bezveze stavio agi na skoro sve imba 2h.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Jedina konkurencija u dpsu su mi huntardi

koliko dps pravis?

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

koliko dps pravis?

hehe sve to zavisi od fighta do fighta, na patchwerku oko 3600 bez bloodlusta :P

Thaddiusa ne racunaj zbog buffova sto daje ali zadnji raid sam izvukao 6400 dps :P

po heroicima je oko 2200 dps na trashu i 2900 na bossu ali kazem, sve zavisi ko mi je u grupi. Kad ima shammy ili dk super je a kad su sve casteri znatno opadne.

Ja mislim da nema goreg posla nego trcati za addovima na Gluthu i spamovati piercing howl -.-

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

Dobar dps pravi 4500 - 4900 dps bez problema , hunteri magovi DKs i rogues

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ljudi zanima me zasto imam prokleti bug nemogu da ubacim quest helper u falsh wow :S

a pre mi je sve normalno radio a sada pise nesto QH ne moze da radi na privatnom serveru

(znam da pitam za falsh wow,al nadam se da cu uskoro i ja dobiti original)

plss pomozite

P.S: Nek ide po redu prvo hejteri nek pocnu , pa spameri,pa nek bude neko dobar i odgovori mi !!!

P.S2: Probao sam oko 4 5 QH i nece ni1an :S

Link to comment
Share on other sites

to ja htedoh da kazem sad, kako 2200 po heroicima, pa ja sa mojim lvl 77 DK-om u single grindu na jednom mobu radim 1550 najopustenije, naravno bez ijednog buffa.

zato sto radim guild runove gde mob umre pre nego sto stignem da uradim BT i WW skoro :P

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

ja polako uzeo 72. level....mnogo expa, ali cinjenica je, da je ovoliko vremena trebalo za 60-70, u onom outlandu, smorio bih se zesce...ovde i nije strasno, ali sto je mnogo mnogo je :D

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...