ja se sećam da jedino što otprilike nisam uradio je bilo da komp stavim u zamrzivač dok sam pokušavao da što više ohladim stealth s220 kako bih ga što više overclockovao jer je on u quakeu u tipa 640x480 baš radio na granici između igrivog i ne, npr default vuče 15 fps, pa ti nešto malo budžneš konfig pa dođe do 18-19 fps, pa kad klokneš onda dođe 20-21 ali ako ga baš "ekstremno" oc-uješ uspe da dogura do 24-25 pa si na konju!