Jump to content

G!!!

01102000
  • Posts

    16,096
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    59

Everything posted by G!!!

  1. In the grey prosto obidjite, ovo je neka prva verzija AI-a radila film sta je zapelo, dal režija, scenarijo sve zajedno je toliko dosadno jeftino i prosto naporno za gledanje... ovo je nekad bio direct to dvd kvalitet, samo sa hiljadu puta manjim budzetom (70 mil) duo glumaca sa kojim si mogao stagod, gaj richi koji nije kao pre ali ima tu i tamo jos magije... i sve to je jedna jeftina bajata cezar salata, bez slaninice
  2. G!!!

    steam machine

    za tolicnu razliku u novcu bih opusteno kupio steam masinu nece pokidati samo ako ne budu imali dovoljno komponenti i kapaciteta da isporuce sve
  3. G!!!

    Vesti

    coh1 moze uvek, i dalje piknem 🙂 a ima i ovo, tek sad videh
  4. G!!!

    Carbage

    za manje od 3.000 dolara, ili manje od 2.600 eur ovo je sjajno. tolika je jeftina kopija da je obrnula krug 😄
  5. spider-noir, solidan sa prvim epizodama, ali realno moglo je mnogo bolje ... nekako mi je uporedivo sa The Penguin ali je daleko jeftinije po svakom pitanju od pingvina Paradise, ima solidnu prvu sezonu, ali se sve raspadne u drugoj sezoni
  6. to neki novi mass effect
  7. G!!!

    Vesti

    odgledaoh ovaj demo strongholda, i izgleda i zanimljivo i lepo samo sto ne mogu da pretpostavim sta moze da ponudi vise od onoga sto je vec prikazano
  8. aaa ovo bih pikao odma sada odma podseca me na star wolves 🙂 LOTR rpg, koji ce izaci fazon 2028... ne mogu da se uzbuđujem, rano je 🙂
  9. dabogda na lekove potrošili 😄
  10. mogu klinci da gledaju i film koji ne kontaju na prvu, ne mora sve da im bude sazvakano - to je previse komfora. Mada opet, zavisi koliki su klinci, da li im nesto drzi paznju ili ne itd. Posle nekog vremena pocnu da kontaju filmske fazone. U sustini kao sa citanjem knjiga 🙂 e sad moj pristup do sada ima rezultat 2:1, nadam se da ce biti 3:0 meni je prvi film bio petak 13. i IT, tako kad sam bas bio klinac, i tu je nesto umrlo u meni tacno se secam, i posle toga nikada vise nista nije bilo tako strasno 😄
  11. kako Alien nije za porodicu 🙂 Ako sam ja gledao kao klinac, gledaju ga i moji kao klinci lol kao i kombo terminator, predator i to ali aj dobro, pored nabrojanih, pacific rim mi pada na pamet, peti element, john carter, tron, tomorrow war, flight of the navigator, cowboys & aliens, super 8, minoritz report, galaxy quest, totalni opozivi (stari i novi), alita battle angel, enders game, addam project, mars attacks, spaceballs naravno, dan nezavisnosti, stargate ? men in black!!! to su obozavali meni su to sve apsolutni kids friendly scifi filmovi, mada opet ja sam svojoj deci davao da gledaju predatore aliene sa fazon 7-8 godina, devojcice su bile odusavljene, a ovaj mali je pickonja mamin ali se navikao posle nekog vremena
  12. haha, mada dobri su im ti stapicasti raznjici
  13. opsta je ludilo medju decom da vejpuju, ili puse ove prdeze od ajkosa (i ja ga puckam jbg) vejp i energetska pica, su zamena za cigare i alkohol novim generacijama (ima i onih sranja sto se sisaju one vrecice al ne znam koliko se to zapatilo), samo sto klinci nekada nisu toliko pusili i pili akohol u osnovnoj skoli e sad sta im je elektronska cigara, jel to i vejp i ovaj ajkos, ili oni otrovi sto se kupuju u bocicama, ili sve zajedno
  14. Vozio sam se u BYD DOLPHIN, jer me ortak smarao ajde ajde jebace mamu kinezi svima , za 18k ako ubodes subvenciju, 8 godina garancije na bateriju, enterijer na prvi pogled siromasan ali vise nego solidne izrade, sedista udobna, za gradsku voznju top, prostora unutra sjajno, gepek jedva da se moze reci da ga ima ali ga ima Utisak voznje, jer mi je prvi EV je pa svemirski, ovo cudo kao da leti a ne bi trebalo Realne kombinovane voznje 350 km ... nemam pojma, moram ici da pogledam ostale modele, ali bih pre svega voleo da cujem utiske drugih vozaca, ono fazon, zimi, klima grejanje i tako to
  15. G!!!

    Battlefield 6?

    Moram da napomenem da BF6 sada pocinje da lici na dobar battlefield Mape su bolje, i ceo flow je kao nekada... Ima tu jos dosta da se pegle, ali BF se vec godinama pegla prvih godinu dana
  16. bas sam kupio SK 500, i sjajan je - zdrmalo me je dobro sve u njemu kupovao sam povremeno SK da omladinu svoju edukujem, ali teska prica nemaju oni toliku privrzenost papirnom citanju zabavnih stvari. Mora to dugotrajno i strpljivo da se uvodi. Najstariju sam bar navukao na citanje knjiga
  17. G!!!

    Vesti

    meni je oduvek bilo smešno što su ovi orkovi u warhammeru kao iz nekog crtaća, to mi je večito kvarilo osećaj za filing a vidi se da na igri rade ona ekipica sto je radila Iron harvest, nekako animacija podseca - generalno nisam nesto uzbudjen, oni su totalni amateri sa jedne strane, a sa druge strane nije se ni sadasnji relic pokazao specijalno u CoH3, lepo izgleda i to je to (ok AoE4 je bolje ispao valjda jer je MS nadgledao)
  18. ne, jer pisu da je neizbalansirano strasno, pa i bagovito, a i EA - ko to jos igra 😉
  19. neka prica ide da je 500 eur 1 km u suprotnom pravcu a druga prica ide da je ovaj lik kod rumske raskrsnice vec pokusavao da se ubije autom ali je preziveo
  20. G!!!

    Dawnwalker

    doduse sada odjednom zvanicno za rad win11 treba 16 gb lol... tako da se mozemo nadati nicim izazvanom sveopstem povecanju zahteva
  21. hvala za podsecanje sta da pogledam edit - prica se po internetima da ce eliot page da hlumi ahila
  22. CK3 je izasao pre 6 god ???? a ja i dalju fazonu da sacekam jos malo da ga dopeglaju
  23. nesto mi kilav taj kasting (dosadili ti glumci i bogu i narodu), podseca na Alexander olivera stouna, a i prosto nesto je odbojno u tim trejlerima, slabo nesto stima i muzika, i replike, i face... nemam pojma
  24. slabo nesto pljuvacina koliko su ružni bmw i merc ovih godina a došli smo do toga da oni prave apsolutni carbage, a kinezi stancaju klasike
×
×
  • Create New...