Jump to content

killYg0r

The X
  • Posts

    23,735
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    98

Everything posted by killYg0r

  1. Kako su ljudi zamisljali 2026. godinu pre 50 godina - jescemo jednu pilulu sa svim mikronutrijentima Kako zivimo u 2026. - NE MOZES DA OPERES TIGANJ NI NA JEDAN MOGUCI NACIN Izgleda da ce morati opet poplava da nas resetuje, pa mozda noviji budu bolji
  2. Ako imas kucu ili garazu svoju uzimaj!
  3. Ovaj lik je istovremeno komicar i kida hranu Masina za sudove - > ruka
  4. Kod mene kad su rovarili neku cev vodovodnu ja im izneo 2 caja, kazu ne treba hvala 😞 🐼
  5. Pokidali dizajn i u ovim bojama kida ./. za full EV Za Srbijicu to nije opcija i dalje
  6. "Juče mi se smrznuo dizel na planini." Pa kad se na dizel voze samo traktori HNJO HNJO A i mora da si sipao jeftinije gorivo, jer je skuplje samo marketing i prevara A i mora da nisi promenio filter goriva, jer se to menja jednom u 5 godina AJ MO BRE
  7. killYg0r

    Carbage

    Bio sam prosle godine na svetoj zemlji, pa sam ih vidjao brda ali imam samo jednu sliku. Generalno mi se cini da je poenta da budes poseban i pokazes da imas da bacis brda para, isti mi je utisak da nije toliko ogroman, posebno sto je (ne vidi se ceo) skoro identicne velicine kao minivan koji smo vozili
  8. Juce sam bas slikao iz istog razloga ovog Ovo je cak i "pravi" S3 pa i on ima 4 plasaticna nastavka lazna koja vredjaju inteligenciju
  9. Uzmes duge gace kao svaki pravi dedica iz Arilja i ne kupujes fensi gluposti moderne!
  10. https://www.instagram.com/reel/DS0jKG8jcpz/?igsh=MXN3aG13OXNkY3dsdw==
  11. killYg0r

    Golfisti

    BMW trojkas = Golfista koji je dosao do nekih para
  12. Opet je isti random shit generated izvor Ajmo nesto validnije molim vam
  13. jel ima negde zvanica vest ovoga, sve neki polupani sajtovi
  14. Milance ubo bukvalno jedinog lika iz ekipe koji ne zeli da prca : DDD
  15. Napravili su savrsenu igru i nema dalje jednostavno Treba tu ekipu ljudi da slavimo kao ikone!
  16. Super ideja i opet imam identican problem a to je da izgleda kao random generated shit mobile igra koje je AI napravio za 5 minuta, nek ga duvaju svi redom
  17. Mnogo srche bateriju ovaj 5g!
  18. Je li rade kod nas te remote fukncije preko Mazdine aplikacije za bilo sta?
  19. Inace stvarno primetno radi brze Ocigledno zbog opterecena mreze
  20. Ne radi :(, pricao je neki mutavac na RTS-u bas da obaveste malo ljude
  21. Kida ovaj 5G Sad konacno kad ukomobinujemo vakcine i mrezu mozemo da transendujemo kolektivno u lizarde!
  22. Rezervoar pun. Spremno se ceka nestasica goriva!
×
×
  • Create New...