Jump to content

Koji server ima najvise retarda/noobova/ninja ?


Rakija

Recommended Posts

Zanima me vase misljenje koji server po vama ima najvise retosa ,noobova ninja lootera i sl ? za mene je definitivno Dragonmaw u zivotu nisam igrao sa vise paraliza i debila nego na prokletom Dragonmaw.Cak 19 ljudi u ignore listi.

I nedo vam bog da tamo rerolujete novog lika najebali ste 100%

Sva sreca pa mi je main na shadow moon.Samo sam napravio warloka malo iz zeza na dragonmaw(imam i rogue-a ali ga nisam igrao 100 god) i evo za 2 dana 19 ljudi u ignore listi zbog debilizma, ninjovanja i sta ti ja znam.Uzas!

Edited by Rakija
Link to comment
Share on other sites

@teach

zajebi me tvog sarkazma ,ako oces da napusavas ljude nadji drugo mesto.Inace godina imam 22 eto ispunio sam ti zelju jesi srecan sad ?

Samo sam hteo malo da osvezim listu tema posto su zadnjih 20 topika bili e kako da platim preko kartice ,e pao ragnaros ,e funny klipovi ,e kako da budzim druida i sta ti ja znam

Link to comment
Share on other sites

stvarno na dragonmawu ima retarda, ali zato kad imash grupu ljudi ili guild koje znash i koji su ok, onda ti lepo puca k. Tjst, retardi mogu samo da ti se sagnu kad prodjesh pored njih.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

@teach

zajebi me tvog sarkazma ,ako oces da  napusavas ljude nadji drugo mesto.Inace godina imam 22 eto ispunio sam ti zelju jesi srecan sad ?

Samo sam hteo  malo da osvezim listu tema posto su zadnjih 20 topika bili e kako da platim preko kartice ,e pao ragnaros ,e funny klipovi ,e kako da budzim druida i sta ti ja znam

zajebi me tvog sarkazma

Stvarno me je interesovali koje si god kada si postavio ovakav topic

ako oces da  napusavas ljude nadji drugo mesto

Napushio si sam sebe postavljajuci ovakav topic

Inace godina imam 22

Dokaz da godine nisu toliko bitne

eto ispunio sam ti zelju jesi srecan sad

What a question is that...

Samo sam hteo  malo da osvezim listu tema posto su zadnjih 20 topika bili e kako da platim preko kartice ,e pao ragnaros ,e funny klipovi ,e kako da budzim druida i sta ti ja znam

Ne morash da mi se pravdash... btw opasno si je osvezio [;)]

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...