Jump to content

Dragonmaw-Alijansa-Srpski guildovi


junacina

Recommended Posts

Znaci nemam reci, dva nasa klana Serbian Knights i Serbian Eagles znaci ne zna se ko je veci sljam gankujete sa ledja i ako ste preko 10 nivoa veci, napadate sa ledja 2 na 1, ono ni malo casti u vama, ali nema veze ja rastem sa nivoima i polako ce lovina da postane lovac, a onda braco srbi.

Danas mi je Parisha pao pod sekiru, a chichadraza kada je video da mu je sadrug pao, pobegao na 100 healta, nema veze naci cu te ja.

Ono ljudi samo da vam kazem da se sprema srpska horda sa dragonmawa da vas savata i kampuje dok vam se zivot ne smuci.

Razbijac

Disciple of Khaine

Link to comment
Share on other sites

i treba da te gankuju, shta si koji klinac uzeo hordu na tom serveru kad si znao da tu nashi igraju aliansu. Imash gomilu servera gde se igra horda, ali ti si hteo da bijesh drugare iz alianse, nije lepo i nemash pravo da se zalish... :D .Razbijac cim te nadjem tamo ima da te bijem i gankujem 3 dana [}:)] . I ti gildovi , prepostavljam da su znali da si neki izrod pa su te stalno po kratkom postupku.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

i treba da te gankuju, shta si koji klinac uzeo hordu na tom serveru kad si znao da tu nashi igraju aliansu. Imash gomilu servera gde se igra horda, ali ti si hteo da bijesh drugare iz alianse, nije lepo  i nemash pravo da se zalish... :D .Razbijac cim te nadjem tamo ima da te bijem i gankujem 3 dana  [}:)]  . I ti gildovi , prepostavljam da su znali da si neki izrod pa su te stalno po kratkom postupku.

:) kada vec mislis da sam ja klinac, kazi mi koliko ti imas godina ?

Drugo ja uopste nisam znao gde nasi igraju hordu a gde alijansu, ortak koji me je uveo u WoW ima orc warriora pa sam i ja uzeo hordu.

No dobro rukavica je bacena :) gledamo se preko sekire :)

Disciple of Khaine

Link to comment
Share on other sites

debil je debil, samo shto 12-godishnjak mozhe da se vadi na godine [;)]

rat je pakao, svaka pomisao na chast u ratu paradoks, cilj opravdava sredstva. Kad ovo apsolvirate nastavite sa igranjem [^]

Link to comment
Share on other sites

Drugo ja uopste nisam znao gde nasi igraju hordu a gde alijansu, ortak koji me je uveo u WoW ima orc warriora pa sam i ja uzeo hordu.

Ti ocigledno nemas svoj stav o tome sta treba izabrati, nego sto i svi Turci to i mala junacina. Eee..., daleko ces ti dogurati?

Edited by posmatraci
Link to comment
Share on other sites

neki istripovani gnome juce na haumarashu, bijem ja kripove po ss, i vidim ja njega ode u stealth. Ja onako na pola hp-a brze bolje lebac i jedi, i tako negde na 80 % hp-a , on meni backstab i missuje mu, odmakne se i pocne da mashe. Ubio sam boga u njemu [:D]

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Znate sta , bash me briga , ako vidim nekog hordasha na shadowmoonu , moze da mi bude i majka ako hoce ako ne uradi /bow /wave derem ma koji god da je lvl ... bre bezobrazni su ... jebote 2 huntera sa epicima su me jurila kroz ceo un foro dok sam bio lvl 49 a da ne govorim beskonache situacije beg beg iako su 10 + llv veci njih 5 ....

sta god udri po turcima , kolji i mlado i staro :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Da, meni se sinoc desilo na dragonmaw da su me jurili bas u un goro warlock 59 lvl i hunter 56. I to pljesnem travel form pobegnem, pa macku i u stealth. Ukljucim track humanoids, cekao sam jedno 30 minuta da bi se samo pomerio sunce ti, non stop su me trazili, cak je posle doslo jos njih 4-5 lvl 60.

Cesto mi se desava da jelte naidjem na hordu u prolasku kroz ashenvale. Ne prastam nikome, cak ni lvl 1 :) Najjace su mi borbe u booty bay-u i u gadgetzanu i oko njega :) Najjaca scena je kad naidje neki mali UD rogue koji misli da je nevidljiv :)) A jedno lvl 26 je heheh. Drmnem moonfire i gledam kako bezi... i padne sam od sebe od DOT :) Buahahah [cbones]

Link to comment
Share on other sites

Danas mi je Parisha pao pod sekiru, a chichadraza kada je video da mu je sadrug pao, pobegao na 100 healta, nema veze naci cu te ja.

Ono ljudi samo da vam kazem da se sprema srpska horda sa dragonmawa da vas savata i kampuje dok vam se zivot ne smuci.

Razbijac

Mnogo si jadan ... sledeci put nemoj da kampujes ljude koji su 10 lvl ispod tebe ... a seti se koliko si jaci bio kada smo te napali . .prema tome borba je postena ... sto ti sada places govori samo o tvom karakteru ... a sto se ice nalazenja ... slobodno dodji u BB kada god hoces ... 1na1 5na5 vas 55na1 ... nije sramota izginuti ... ali ocigledno ti volis da kukas nad svojom zlom sudbinom ... pre tome i ti i cela tvoja horda je dobrodosla .... dodji da te malo nasikiram (opet)

buahhahaha

Link to comment
Share on other sites

Ljudi mani te se tog prepucavanja i ajde bolje da se dogovorimo oko organizacije srpskog raid-a na hordu. Kako je meni poznato ima 3 gilda na dragomawu eagles knights i wsg ajde da se okupimo svi preko 40 lvl i da organizujemo massiv raid na hordu, odgovarajte brzo bilo bi zabavno

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...