Jump to content

HammerFall


Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Molio bih sve idiote koji smatraju da HammerFall ima gej glas da ne pisu na ovom topicu !!!!!!!!!!!!!!!!!

Takodje bih jos rekao da grub glas kao sto ima sepultura, pantera itd moze svako da iskopira i da peva gotovo isto kao oni, fazon je u tome deri se sto vise mozes.

Glas kao sto ima Joacim Cans (pevac HammerFall-a) i Bruce Disckinson (ne treba spominjati gde peva) su prirodni talenti, tako da idioti ne mesajte se kad nemate pojma o muzici. Idite slusajte vas LinkinPark, LimpBizkit i ostalu gej komercijalu, a mozete i vas black, death ili koje god slicno sranje da slusate !!!!!!!!!

Heavy Metal rules

Link to comment
Share on other sites

Ova dva prva idiota necu da komentarisem, a ostali nisam vas to pitao  :)

E moj idiote,ti si pitao za subjektivno misljenje tj da ti mi kazemo sta mislimo kojem zanru pripada ta smejurija od benda.Upravo to sam i uradio:).Btw oni za sebe kazu da su iznad power metala(iako su najgori izrod tog pravca u kome ima sve manje kvalitetnih bendova) i da su pazi sad...BATTLE metal:)))))).Tuga

Ps.Lol za onog lika koji je rekao da lice na maidene...zasto ljudi komentarisu muziku koju ne slusaju?:>

edit:u jbt sad sam procitao ovaj tvoj poslednji post...aj ovako,pricacemo za 5-6 meseci kad te prodje ova faza:).Btw ako vec oces dobar power uzmi helloween

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Molio bih sve idiote koji smatraju da HammerFall ima gej glas da ne pisu na ovom topicu !!!!!!!!!!!!!!!!!

Takodje bih jos rekao da grub glas kao sto ima sepultura, pantera itd moze svako da iskopira i da peva gotovo isto kao oni, fazon je u tome deri se sto vise mozes.

Glas kao sto ima Joacim Cans (pevac HammerFall-a) i Bruce Disckinson (ne treba spominjati gde peva) su prirodni talenti, tako da idioti ne mesajte se kad nemate pojma o muzici. Idite slusajte vas LinkinPark, LimpBizkit i ostalu gej komercijalu, a mozete i vas black, death ili koje god slicno sranje da slusate !!!!!!!!!

Heavy Metal rules

ajde molim te idiote objasni zbog cega gej metal, sta te to podseca na gej ???

samo da kazem da to nije pravi heavy metal nego kako oni sami kazu heavy metal revolution !

Decko prvo po nacinu izrazavanja koji izvodis moze se zakljuciti da imas od 12-15 godina, sto znaci sta si u pubertetu [:)] i da "si se pronasao" u toj muzici.

Drugo posto vredjas bukvalno skoro sve ostale glavne podele metala kao i Hard core n00b bendove,to isto dokazuje da si debil jel po tvom maloumnom gledanju je sve ostalo sranje sto ti ne slusas i zasto si onda koji qrac postavljao topic o debilnom Hamerfallu ako neces da prihvatis kritike

I jos jedna stvar ,to sto pevac peva i za Dark Tranquality nista ne dokazuje o njegovim vokalnim sposobnostima posto cak i ja mogu da izvedem slicne black vokale oO

I da jedini power band koji slusam su DemonLord (iz Madjarske) preporucujem svima ,koji slusaju power,da odslusaju koju pesmu.

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

him je sjajna grupa. imaju svoju ciljnu publiku i drze se nje, ne diraju nikoga, skroz su ok, a imaju i par odlichnoh pesama

porediti brucea i joachima je glupo, jer nisu isti red velichine

chini mi se da nisam skapiran najbolje, gore, i ja sam pljuvao manowar, samo to nisam bash najbolje formulisao

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

ju ono bas nismo preterali,aj da zanemarimo muziku na trenutak...ako ste videli bilo koji spot hammerfalla i posle toga konstatovali da bar jedan clan ovog benda nije gej nesto nije uredu sa vama:D

A to da je tipican vokal za tu vrstu muzike se u potpunosti slazem sa tobom...nepostoji nijedan bend na svetu koji bi neko imao srca da stavi u isti kosh sa hammerfallom tako da su tipicni sami za sebe

ma fight steel sword steel iron steel!

*

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...