Jump to content

Veliki CS turnir


CezarX

Recommended Posts

Ovako...

Planira se odrzavanje VELIKOG turnira krajem meseca u Beogradu, u igraonici koja se uskoro otvara na Novom BGD kod hangara starog aerodroma kao promocija.

Turnir ce se organizovati u saradnji sa E-team computers bgd, kao i ministarstvom sporta republike srbije.

Masine na kojima ce se igrati su Athlon64 3500+(socket 939), Epox nf4 ploce, BBA Radeon x800PE 256 mb ddr, 2 GB DDR Rama, Misevi mx510, Plantronics slusalice, 19'' Sony Flat monitori, OS Win XP profesional+sp2, steel pad podloge.

Obezdedjen je prenos na RTS prvom programu, mirc prenos, Kao i vise video bimova. Za sve ucesnike je obezbedjena klopa i pice u neogranicenim kolicinama. Ucesce iznosi 2500 dinara po ekipi. Nagrade

1. mesto 5000 eura

2. mesto 3000 eura

3. mesto 2000 eura

+vredne robne nagrade za osvajace prvih 5 mesta.

Turnir se igra po winner looser sistemu, obezbedjeno je 100 igrackih masina i 10 servera i 10 masina za net.

Turnir je za 32 ekipe maximalno, na ovom topicu se prijavite, kao sto je pozeljno da kazete sve komentare da doprinesete kvalitetu turnira (setovanja masina, drajvera i slicno.) 4 mesta na turniru su obezdedjena za strane ekipe (objavice se naknadno).

Pozdrav od organizatora

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nemojte se tripovati da je ovo prvoaprilska shala, organizator me je kontaktirao, i raspitao se oko pravila i sl, i zamolio da budem deo tima koji ce organizovati turnir

takodje se raspitivao dal ce 4gl uchestvovati, shto sam ja potvrdio

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kakava ti je ovo rtd zajebancija !? ovako nije ni na WCG-u,

-"RTS da prenosi", pff debilni program niko ga ne gleda sem penzosa a oni gledaju samo dnevnik i spanske serije

-Jedna ta masina koju si naveo kosta najmanje 1k evra x 100 + nagrade = jesi l' lood !?

-Posteno si se iskenjao nema sta mada si malo preterao verovatno zato sto je 1. april !

[haha2] [haha2] [haha2] [haha2] [haha2] [haha2]

Link to comment
Share on other sites

Prijavljujem ekipu ex Pecarosi sa s1ck.mf.

Sve izgleda kao iz snova masine i komplet gore navedeno ali molim vas organizujte kako valja da ekipe koje igraju jedne protiv drugih ne sede preko puta ili jedni pored drugih plz.

Poz Roka.

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

Da, da

A što se tiče turnira pošto znam ljude koji to organizuju prijavljujem tri ekipe iz Foruma:

Advance.forum

G3.girls.forum

i Baje.forum

gg+hf

ovaj vuke nema sta uvek ozbiljan :))) who the fuck is baje?[:D]

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

ne verujem ni dalje koliko kod neki pricali da je istina :D

btw prijavljujem elevation.team ,ako uopste bude bilo nesto od ovoga

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Ja ustao jutros ono zvoni telefon : Menadzer ekipe SK.swe me je zamolio da prijavim i njih(nesto nemaju para) a posto su dobre nagrade dosli bi i oni..i taman prekinemo razgovor zove heaton kaze brate aj prijavi i nas tag.NiP,ja kazem ok nije greda .Dok jos pricamo kontaktira me na msn sHaguar,pita za tur i kaze posto ne zna srpski da prijavim i njih..ono ok,nisam jos zavrsio razgovor sa heatonom zove na mobilni GaroZzo kaze jel postoji direkna linija iz SAD za bg posto dolazi i 3D ,... ja se lepo Ispricam sa njima skinem postu a ono Virtus.pro me moli da dam kes za njih pa kad dodju vratice...........Zavrise se svi dogovori ja sednem i razmisljam Jbo mamu ala ce ovo da bude jaku turnir....

Znaci prijavi

1.SK

2.Nip

3.NOA

4.3D

5.Virtus.pro

i dok sam ovo pisao zove me Taz kaze brate jel ima mesta iz nas sto znaci

6.Pentagram

P0z i HF+GL+CT sa turnirom

KURACCCCCCCCCCCCC

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...