Jump to content

SUPERBOWL XXXIX


Kole

Recommended Posts

Mis'im jedini razlog za ovoliki broj ljudi na forumu u ovo vreme je da svi gledamo tekmu ili ste uvek budni ovako u nedelju na ponedeljak u 3 ujutro =o)

i kad je takvo stanje - Shto ja moram da zapochinjem topic?!?!

elem odsvirao Sir McCartney svoje na poluvremenu i'm da nastavim sa utakmicom =o)

*edit*

ochigledno nisam bio u pravu i sve na forumu zabole za Superbowl, a oni sto su bili online bili su sluchajno =o))

uglavnom dobishe Patsi 24:21, lapa je, zanimljiva bila tekma, i iako su igrali loshije (sto rezultat pokazuje) Eaglesi su imali lepshe touchdownove =o)

bolja igra Patsa bez sumnje & zasluzhena pobeda, gg ;o)

Link to comment
Share on other sites

blah,smorio sam se...opet budjavi Patsi uzeli Superbowl...jebote,kako budjavo efikasna igra...nemam reci...taman sam mislio da ce da ih otkinu McNabb i kompanija,kad jebiga...jos kad su prvi poveli Eaglesi,ja mislio da ce tradicija da se nastavi...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pomalo monotona tekma, bez pravih uzbuđenja.. najlepši potez po meni bilo je dodavanje mcnabb-a za drugi tačdaun..

nju ingland ih je krajnje rutinski savladao, naizgled bez ikakvih emocija.. jako čudno s obzirom da su ameri u pitanju..

razočarao sam se što su bile onako loše čirlidersice, mada kapiram da je to posledica dženetine sise..

pol mekartni je smorio puža.

Link to comment
Share on other sites

Samo prvo poluvreme, sve shto pricham odnosi se na taj deo.

Ochekivao sam da ce dosadnjakovici iz NE da igraju kao i obichno i da ce smoriti tekma, ali nisam ochekivao da ce PH da im odgovori tako dobro. Bash me odushevila njihova odbrana i McNabb koji je imao muda (za razliku od Brady-ja) da baca dugachke lopte.

NE smara, igra NE sa jedne i ostalih timova sa druge strane moze se porediti sa italijanskom i npr. engleskom ligom u fudbalu.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...