Jump to content

Crtam slike po narudzbini


cyBhoneR

Recommended Posts

Super su crtezi, svidja mi se njegov stil

Je l smem da pitam koliko bi kostala narudzbina, iz radoznalosti samo? Znam da zavisi od zahteva, sta se crta, da li je u boji itd. Ali uopste nemam predstavu, evo npr ova prva slika? Ne bih umeo da ocenim da li kosta 20 evra ili 200 evra..
 

Link to comment
Share on other sites

Prva slika je 50eura. Nema veze sta se crta,fora je u dimenzijama i detaljima,da li hoces rukom da se crta ili air brushom :))


Ili je 30eura.nisam sad siguran :) . Mogu ga pitati sutra,nisam siguran da li mi je rekao da slike koje on ima prodaje za 30 a ako neko hoce nesto specijalno onda vise. Jebem li ga.Javicu ti sutra ako te interesuje

  • Upvote (+1) 1

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Zenimax Online svake nedelje radi showcase fanart-a za Elder Scrolls Online na njihovoj zvanicnoj stranici. Ako hoces nesto tako da napravis moguce je da te primete na taj nacin. 

 

Inace vodja dizajn tima za Gruild Wars 2 je rumun koji je zavrsio umetnicku akademiju u Rumuniji, pa je poceo da radi u americi u video game industriji i da crta predloske kako odredjene stvari u igri treba da izgledaju. Odatle je dogurao do vodje tima ljudi koji se time bavi u NCSoft-u.

 

(poenta - moze od umetnosti da se odlicno zivi u industriji igara pa i ako si sa ovih nasih prostora)

Link to comment
Share on other sites

Uf kako ne vide ovaj topik, svaka čast čoveku, stvarno vrhunski crteži. 

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
×
×
  • Create New...