Jump to content

Mali oglasi


Pravila postovanja u Malim oglasima

Šta sve treba da sadrži dobar oglas (predlog za uspešnu prodaju - ukoliko ne želite, ne morate da navodite sve iz spiska):

- Fotografije robe (iz više uglova, ukoliko ima smisla)

- Link do specifikacija i opisa modela

- Link do reviewa modela

- Starost robe

- Eventulane nedostatke

- Cenu (i da li je fiksna)

- Da li je roba pod garancijom i koliko ona traje

- Kompletne kontakt podatke (ime, broj telefona, email adresu)

Zabranjeno je:

- Reaktiviranje sopstvenog topica/oglasa spamom, kopiranjem oglasa ili bump-ovanjem. Ponovno postovanje oglašivača u okviru topica dozvoljeno je samo ukoliko se drugi korisnik obratio pitanjem.

- Isti oglas se moze ponovo okačiti posle 14 dana (dve nedelje) ili se može bump-ovati već postavljeni topic.

- Kačenje oglasa o prodavanju piratskih kopija filmova, muzike, igara i slično, kao i oglašavanje drugih nedozvoljenih predmeta.

- Miniranje oglasa oglašivača od strane drugog lica sa nuđenjem nerealno niske otkupne cene ili komentarima kako je nešto previše skupo ili jeftino ili na drugi način urušavanje oglasa i/ili imidža oglašivača BEZ dokaza.

Svaki od navedenih prekršaja biće sankcionisan u skladu sa pravilnikom foruma.

Dozvoljeno je:

- Drugi korisnik foruma SME da skrene pažnju na to da se neki predmet nudi po nerealno visokoj ceni samo ukoliko uz takav post može da pruži i dokaz za tu tvrdnju (link do cene uređaja na sajtu neke prodavnice, fotografija cene iz maloprodaje, link do drugog oglasa sa tom robom).

- Drugi korisnik SME da skrene pažnju da se kao predmet prodaje/nudi roba sa jasnim oštećenjem, sumnjivim poreklom što prodavac nije napisao ili da se prodaje roba koja ne odgovara opisu koju je prodavac napisao, takođe uz nuđenje konkretnih dokaza.


7,078 topics in this forum

    • 0 replies
    • 551 views
    • 1 reply
    • 1.6k views
  1. [P] Nexus 4

    • 1 reply
    • 536 views
    • 5 replies
    • 1.5k views
  2. [P] prodat!

    • 4 replies
    • 2k views
  3. [P] prodato!

    • 0 replies
    • 1.3k views
    • 1 reply
    • 1k views
  4. [P] Samsung T220

    • 6 replies
    • 1.1k views
  5. [P] Sibiria V2 usb

    • 1 reply
    • 594 views
    • 3 replies
    • 491 views
  6. [P] SteelSeries Sensei

    • 3 replies
    • 564 views
  7. [P]HTC One M8

    • 0 replies
    • 818 views
    • 1 reply
    • 781 views
    • 6 replies
    • 1.5k views
    • 43 replies
    • 7.3k views
    • 0 replies
    • 500 views
    • 9 replies
    • 2.2k views
    • 0 replies
    • 637 views
    • 0 replies
    • 753 views
    • 1 reply
    • 469 views
    • 18 replies
    • 2.9k views
    • 1 reply
    • 1.9k views
  8. [Prodajem] Logitech MX518

    • 3 replies
    • 733 views
    • 3 replies
    • 782 views
    • 0 replies
    • 587 views


  • Topics

  • Posts

    • https://store.epicgames.com/p/rollercoaster-tycoon-3-complete-edition - bilo https://store.epicgames.com/p/voidwrought-ce8f4b
    • biće pak'o svakako već vidim. kupuješ kutiju dobijaš kod, već su skenjali ove što bi da dele pare da kupe igru pa je razmenjuju. onda će ljudi biti pogubljeni sa tim da li radi ili ne, već sam video na gamecentru da su rekli da radi sa EU store, ne radi USA a UK nije sigurno, tako da će morati i to da sređuju ili prave nove naloge. pa onda i kad staviš nov nalog ajde download pa pošto će da bude sporo igraš igru za jedno pet dana.
    • respekt https://kotaku.com/two-game-retailers-are-refusing-to-sell-gta-6-until-theres-a-disc-2000710134   a navodno će ipak biti i disk verzija, kasnije, od decembra https://www.vice.com/en/article/rockstar-games-responds-to-gta-6-physical-disc-backlash/
    • aha, ok, više se onda odnosi na migrante i uvoz novih stanovnika a ne na novorođene žitelje Švajcarske, nisam to baš gledao iz tog ugla, mada kad kažeš ne treba broj da pređe 10 miliona, čak i ako ti je fokus na "uveženim" radnicima, doći ćeš do toga da ti i novorođeni budu "problem" u jednom trenutku, kad ti migranti doteraju broj na 9,9 miliona 🙂 nemam problem sa tim, više mi je neobično a ponekad i smešno, ali i za to moraš da imaš disciplinu, kad bi bilo koja druga zemlja probala da se time pozabavi imala bi 10% izlaznosti za tako neka "trivijalna" pitanja kao korišćenje leafblowera u dvorištu 🙂 otpr 🙂 još pride izlazi u vreme kada stiže i GTA koji neće moći da se igra na ovome 🙂
    • Evo i bivsi srpski zet Basti je rasista po nemackim medijima, nije Boganovic jedini 🙂 preveo sam vam na gugl translate, ne zamerite ako je nepismeno!  
×
×
  • Create New...