Jump to content

WoW Gold

Prodaja/Kupovina


Pravila postovanja u WoW oglasima

Da biste čitali oglase u ovom delu foruma morate biti registrovani član foruma (Validating i Guest grupe NE MOGU videti topice u ovom forumu). 

Da biste mogli da postujete svoje oglase u ovom delu foruma morate biti članovi grupe "Level 2" i više (Level 3, Level 4...) ili član neke od legacy grupa (Members, Moderators, Admin...). 

Registracijom na forum korisnici postaju "Level 1". Članovi Level 1 grupe NE MOGU postovati u okviru ovog foruma ali mogu bez ograničenja čitati topice. Članovi Level 1 grupe su svi novoregistrovani članovi foruma i oni automatski postaju članovi Level 2 grupe kada skupe 20 postova.

Ako krenete da spamujete i na drugi način zloupotrebljavate postovanje da biste u kratkom roku nakupili broj postova za potrebe kačenja oglasa, bićete suspendovani.

Za ostala pravila foruma pročitajte sticky topic(e).


481 topics in this forum

    • 0 replies
    • 449 views
  1. WTB gold ragnaros <H>

    • 0 replies
    • 699 views
  2. WTB GOLD 200k

    • 0 replies
    • 495 views
  3. WTS Gold Draenor H

    • 0 replies
    • 587 views
    • 0 replies
    • 436 views
  4. WTS Gold Stormscale H

    • 0 replies
    • 525 views
  5. WTS gold na Kazzak[H]

    • 1 reply
    • 717 views
    • 0 replies
    • 582 views
  6. WTS Gold EU servers

    • 0 replies
    • 615 views
  7. WTB Gold Kupujem tozla

    • 0 replies
    • 613 views
  8. WTS Gold Sylvanas Ally

    • 0 replies
    • 565 views
  9. WTS Gold Frostman Ally

    • 0 replies
    • 648 views
    • 0 replies
    • 573 views
  10. WTS GOLD

    • 0 replies
    • 528 views
    • 0 replies
    • 412 views
  11. WTS Gold Frostman Ally

    • 0 replies
    • 575 views
  12. WTS gold Stormscale (H)

    • 0 replies
    • 475 views
    • 0 replies
    • 626 views
    • 0 replies
    • 441 views
  13. Prodajem gold Sylvanas (A)

    • 0 replies
    • 555 views
  14. WTB GOLD

    • 0 replies
    • 703 views
  15. Wtb gold Sylvanas (A)

    • 0 replies
    • 674 views
    • 1 reply
    • 621 views
  16. Wtb gold <H> Ragnaros

    • 0 replies
    • 464 views
    • 0 replies
    • 512 views


  • Topics

  • Posts

    • doduše i dalje ne može da se kupi iz Srbije 🙂 i sada je overwhelmingly negative 🙂  
    • Pogledah ovo sad u ovih 2-3 dana, jer je kratko - 7 epizoda po pola sata, kao neki malo duži film. Prvi utisak - ova što glumi Martu treba joj dati nagradu, odlična je, nakon toga ovaj glavni lik koji je inače toliko odbojan da mi je teško da priznam da je odlično odglumio :)) Tako da to bih rekao da je utisak broj 1. Što se same serije tiče, šta ga znam, ko zna koliko je on tu izmislio i dodao stvari, ali se u seriji više ponaša kao ludak i donosi neke nerezonske odluke, no svakako je "hrabro" to što je javno objavio sve oko tog zlostavljanja, silovanja, itd itd, u smislu eto, možda nekome pomogne u tom smislu oko suočavanja sa traumom. Ovako je, šta ga znam, za pogledati čisto da vidite koliko to ludilo može da ide, čak i ako je pola izmišljeno.
    • siguran sam da postoji neka instagram stranica sa screenshotovima tih poruka iz roditeljskih grupa, dajte je!
    • dobar je heritidž ali kao ajde malo se potrudite oko novog!
    • ma što bi brisali, pa svi znaju za alvirovića, on je jedna velika reklama tako da nema tu šta da bude dodatna reklama. ja više skrenem pažnju na to da ljudi ne slušaju i ne gledaju baš sve što kaže upravo iz tog razloga što je svaki minut te emisije prodat u reklamne svrhe 🙂 ali to ne znači da nema i nečega korisnog tu i tamo 🙂 ma daj bre malo chery vnogo za 21k :)) čak i 16k sa subvencijom :)) ako stvarno gura ovu autonomiju ajde da kažemo da je to ok, ako ga voziš samo po gradu, rln jednom nedeljno ga puniš. mislim ima svašta u njemu evidentno, ali mali za grad ipak treba biti smart!
×
×
  • Create New...