Jump to content

QUAKE 3 TDM - NATIONS CUP


Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izgubili smo...oni na Rail, mi na crveni... mi uzmemo crveni a oni nas skidaju ko muve.. razumem sto oxo juri na crveni, to mu je u krvi i tu boga nema, ali ostali...tek je sng na kraju meca rezigrirano primetio da niko nije cuvao rail... jedine cestitke Ravenu koji je igrao preporodjen, dok su drugi vatali zjale po mapi, svako za sebe.. bila mi puna kuca navijaca, ali muda marjanova... nema druge, pocecu da vezbam u ovim godinama...

Link to comment
Share on other sites

onda bi morao i ti :D

pa dobro,ipak je moje srce vecim delom q3 :P

Uglavnom,htedoh da kazem da , ja svaki put kad procitam raletove postove namenjene Srb.q3 sceni ..odusevim se.

Odusevim se , koliko jedan covek voli tu igru i vas , mislim da bi bilo pametno da rale pred neke buduce meceve dize moral igracima nekim govorom/mudrolijama i da vas time bar malo rastereti :) , Mislim niste ni vi mladi (osim zql-a :P) pa da se tremirate , ali cisto ono , da vam RALE bude Boze Pravde ! :)

:D

i vidite da te Eunet servere , da E I bude osp [ali da radi] , a E II / E III da budu cpm ...da se ljudi pokrenu malo i igraju cpm , ako vec cela Eu igra.

Pink_Floyd_The_Wall_Avatar_by_Irakli_Jan

Link to comment
Share on other sites

Hvala puno momci, zaista bih umro za q3...pa vi recite da sam lud , ali sam nabijen/sto bi rekao pok. Ljuba zemunac/ emotivnim treptajima, i to shvatam, poneki put, vise od igre..

Sinoc je bio veliki q3 dogadjaj jer su igrali COOLLER i JIBO za RUSSIU vs ENGLAND, to morate pogledati, postoji demo na esreality.com....par dana pre toga odrzao se veliki mec, izmedju tim PLAND vs MIEL..

Link to comment
Share on other sites

Ma bre, bez komikacije smo nista... samo ja i raven imamo sluske sa mikrofonima...

Sledeci put ko nema sluske sa mikrofonom neigra!:P snagu cu lako naterati da uzme, ali oxa neverujem...

[OMA] je bilo ovo... sledece godine ce biti bolje nadam se, i vise timski! [;)]

evo obecavam da imate "bota" na kome ce te da "vezbate" Q3 :P samo da instaliram jos par stvarcica na njega jer sam ga tek reinstaliro :D

sly - dodji mi na [insert most hated weapon here] xD

Bolje nam daj server [:)] vidim da ima za CS :P

Lepo sam rekao da uradimo raleq3 majice :D

Ocu bre tu majcu [:p]

Edited by ZeRoQL
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...