Jump to content

QUAKE 3 TDM - NATIONS CUP


Recommended Posts

Ovako za njih ce verovatno igrati:

SWEDEN: madix, prozac, slokan, purri, zyvv, toxjq, spartie... mada ja mislim da ce igrati = zyv, spartie, prozac i madix

a belgiju dobijamo 100% ;)

nasa postava ja, remedy, oxo, raven, ili snaga ili nash fejk sergio :)

purri radi trenutno u nemackoj pa ako se pojavi sa 2~3 pinga nemo da se iznenadite [:(]

gl

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ZNACI OVAKO: OXO JE JEDINI ZADOVOLJIO I ODIGRAO ODLICNO, ZERO JE PRUZIO MNOGO MANJE NEGO STO SMO NAVIKLI, RAVEN NEKAKO, ALI RMD ISPOD PROSEKA. ZASTO?... zato sto igramo ko cobani, 1 godisnje, a o nekoj taktici i da ne govorimo. Bolje smo igrali protiv sveda, a protiv belgijanaca nismo znali gde stoji RAIL...i malo vezbe nebi skodilo... ipak je dobro da smo se skupili, a za utehu i hrvati su razguzeni od engleza...

Idemo dalje...

Link to comment
Share on other sites

pff da imam vremena... da uzmem da shtebam cpma... drugu bi pesmu pevali.... [:D]

rmd ima fax i koliko mi je reko ima neki honorarni poslic... nema kad da vezba pa zato nije pruzio onoliko koliko se ochekivalo od njega (nije da ga branim.. just facts)

iz istih razloga ja sam ponudio coach uslugu ako zatreba (a nikad nije) posto znam da nemam puno vremena - fax, praksa, microsoft zavrzlame (a za zivce bi se snashao) [:D]

bolje mi je da pokusham da tajmam (i na neki nachin, koliko je u mogutjnosti, pomognem nashem nacionalnom timu).. nego da neuvezban pokusham da se teturam po mapi i nanesem plafon 3000dmg....

problem je sto se sve to shvata pod parolom.... "opushteno" i niko se ne cima oko toga previshe

zeroql se kao trudi.. ali fali mu entuzijazam.. chini mi se da sve mehanicki radi....bez volje...

rale vam je lepo sve rezimirao....

i na shta smo spali.. da se teshimo shto su englezi dobili hrvate... (mi ne mozemo da ih dobijemo... pa da se radujemo sto ih je neko drugi dobio...)

kamo srece da na sledecem NC udjemo u prvih 8... ali ovakvi kakvi smo sad... mislim da je TOP 8 u NC za nas misaona imenica

da se razumemo.... ne krivim pojedince... jednostavno.. lenji smo i nezainteresofani...

toliko...

p0zdrav

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

Evo sta ja mogu da kazem :)

SABIJAMO :)

1. mapa vs SWE .... mi smo vodili i kontrolisali mapu do jednog 7,8. minuta fazon.... ali to je nas generalno problem na dm6 oduvek i bio, igramo dobro sve dok protivnik ne uzme 2 ili 3 rejla... i onda nam dzaba sto imamo crveni kad nas sevaju preko cele mape rejlovima.... sve u svemu , vise kampujemo crveni nego rejl i mislim da je to takticka greska.

2. mapa ... puko mi net na pola, pa nisam mogao da nastavim igrao figi. Ali jebiga... treba biti realan, to je SWE.... plus sto smo igrali na nl serveru gde imaju manje pingove.

vs Belgija...

ja mislim da sam ja jedini mislio da cemo da izgubimo pre mecha :) Svi su bili fazonu... ma ovi su levaci, sabijamo ih. Belgija realno ima Impulse-a (podpisan ko nub) koji je odlican igrac, i Dem0na koji je isto tako odlicni igraci, znaci odlicni, igraju kupove, turnire, itd... ili su igrali, relativno poznati.

PLUS, igramo ponovo na nl server koji je belgiji u dvoristu, imaju 10-15 pingove... iako se ne zalim nesto na ping, nije da mi je smetalo sto imam 40tak... ali njima je verovatno bilo ok sa 15-20.

1. mapu... vodili smo do poslednjeg kvada, i onda smo izgubili nesrecno.... doduse igrali smo losije cini mi se.. manje timski nego protiv swe.

2. mapu.. sta reci, likovi imaju TAKTIKU za tu mapu ... videlo se na kilometar, zato su je i birali.

- sve u svemu, ja nisam blistao... mislim da je do toga sto ne igram, zaista dugo nisam igrao, nisam ukljucio mrtvi kvejk sto godina, nema se vremena.... ne znam da li bi se neko bolje snasao iskreno...

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Nismo, vec nije bio dostupan... a i oxo se bunio, jer zmija nije pipnula q3 100god [:)]

naterao si me da se ulogujem posle 5 godina

nisam se bunio vec samo prokomentarisao na ircu da ne ispadne sad ja kao nesto kriv zato sto ga nisi zvao da igra

uostalom remedi je sve lepo napisao i budimo realni sa obzirom koliko igramo

kvejk svaka pobeda je veliki uspeh

Edited by oxo12
Link to comment
Share on other sites

STa kenjate, prvo ja volim rmd ali ne vezba i ova nova ekipa sa sergiom i snagom jebe kevu. to sam i kazao, da nam fale jos 2 igraca u gardu, tj uvezbabi. oxo i zero ne mogu sami. e sad da pocnem kako je red.

ZNACI DECO UCINILI STE ME SRECNIM I PONOSNIM TO VECE, A VERUJEM I DRUGE....igrali ste tako skladni ko na uscu Dunava.. Hvala OXU sto je pristao da igra, jer bez njega bi bili tropa, i nemoj neki da mi dira oxa, uzmite prvo demo i specujte oxa pa da vidite kako covek igra, jebe kevu sinak...dalje, Zero se vratio u formu i svaka mu cast, ali najugodnije iznenadjenje mi je priredio snaga koji je postao top igrac.. za Sergia svi znamo i njemu spec. priznanje, jer covek uopste ne igra q3 u zadnje vreme, a igrao je ko u najboljim danima. Znaci to je ta taktika, oxo na crvenom a svi ostali na RAIL, jer ako se docepaju raila, svi su oni profi igraci, onda smo najebali, zato je toliko bitan rail. Svaki dan odgledam po 10-tak demoa, i proucavam taktik i strategik...malo li je?

Cesi nisu jaki gledao sam ih danas protiv Svedske, tako da ako budemo igrali ovako i sa ovim istim sastavom, idemo dalje.. a vi se uzmite u pamet ako neko hoce da menja ekipu, onda dokrivka...

noc je dok pisem i i molo sam isprasio CMS-a, malopre i covek pobeze..ma mora da je puko net..

SVE VAS VOLIM, O ISTINA... za MAJKU SRBIJU i mi u boga VERUJEMO.

AMIN.

Link to comment
Share on other sites

naterao si me da se ulogujem posle 5 godina

nisam se bunio vec samo prokomentarisao na ircu da ne ispadne sad ja kao nesto kriv zato sto ga nisi zvao da igra

uostalom remedi je sve lepo napisao i budimo realni sa obzirom koliko igramo

kvejk svaka pobeda je veliki uspeh

hahaha [:D] to sam namerno uradio! [:D] jos samo Sima ostaje![:p]

ajde vezbajte malo za te cehe, cisto da se prodje dalje :))

CZE ce traziti dm14 ili ospdm6, tako da valjda cemo ih dobiti... samo da nateram Jeju da mi da motivacijui to je to.... pobeda [:D]

STa kenjate, prvo ja volim rmd ali ne vezba i ova nova ekipa sa sergiom i snagom jebe kevu. to sam i kazao, da nam fale jos 2 igraca u gardu, tj uvezbabi. oxo i zero ne mogu sami. e sad da pocnem kako je red.

ZNACI DECO UCINILI STE ME SRECNIM I PONOSNIM TO VECE, A VERUJEM I DRUGE....igrali ste tako skladni ko na uscu Dunava.. Hvala OXU sto je pristao da igra, jer bez njega bi bili tropa, i nemoj neki da mi dira oxa, uzmite prvo demo i specujte oxa pa da vidite kako covek igra, jebe kevu sinak...dalje, Zero se vratio u formu i svaka mu cast, ali najugodnije iznenadjenje mi je priredio snaga koji je postao top igrac.. za Sergia svi znamo i njemu spec. priznanje, jer covek uopste ne igra q3 u zadnje vreme, a igrao je ko u najboljim danima. Znaci to je ta taktika, oxo na crvenom a svi ostali na RAIL, jer ako se docepaju raila, svi su oni profi igraci, onda smo najebali, zato je toliko bitan rail. Svaki dan odgledam po 10-tak demoa, i proucavam taktik i strategik...malo li je?

Cesi nisu jaki gledao sam ih danas protiv Svedske, tako da ako budemo igrali ovako i sa ovim istim sastavom, idemo dalje.. a vi se uzmite u pamet ako neko hoce da menja ekipu, onda dokrivka...

noc je dok pisem i i molo sam isprasio CMS-a, malopre i covek pobeze..ma mora da je puko net..

SVE VAS VOLIM, O ISTINA... za MAJKU SRBIJU i mi u boga VERUJEMO.

AMIN.

svaka cast [:)]

Kad ovako fino zbori, kako da ih ne dobijete, GO GO GO! :)

heheheh

Link to comment
Share on other sites

heeee Corey, nego nesto mi izbegavas servere, nije valjda da ti je popustila petlja? Evo zadnje 3 noci igramo oko 3h, kiki, oxo, sch4 i drugi....

zero hvala na podrsci sve dok je iskrena, a znam da jeste,/sapnuo mi sch4/.....dalje..aj zeroqulu organizuj malo, zakazi, privoli, zapreti, uceni, zapeni, zamoli, zavoli neki trening mec, tipa hrvati, slovenci i albanci... e tu su i bugari a s njima nismo nikad igrali, cini mi se..da se uvezbamo za Cehe..

Nego dali znate da pre pocetka meca protiv Belgijanaca, neko, dal Ejo ili Legiue rece: aj Srbi rasturite te Belgijance.. i onda jedan od belgijskih igraca se pobunio na to i zapistao: kako to, zar vi nebi trebali da ste neutralni, jer vi ste GTV, a ovaj mu tresnu pravo u facu: Ma mi navijamo za Srbe, i ne samo mi ovde, nego jos hiljade drugis i sta mi mozes....tajac, niko da pisne, a meni milo oko srca, cinilo mi se da cu da poletim....ali desilo se sta se desilo ali mogli smo uz malo srece da odigramo 3-cu mapu i tako sve resimo sve...

DONT FORGET BOBY, AND 50 CENT...(Robert Bobi Kenedy)...

HALELUYA...

Link to comment
Share on other sites

heeee Corey, nego nesto mi izbegavas servere, nije valjda da ti je popustila petlja? Evo zadnje 3 noci igramo oko 3h, kiki, oxo, sch4 i drugi....

zero hvala na podrsci sve dok je iskrena, a znam da jeste,/sapnuo mi sch4/.....dalje..aj zeroqulu organizuj malo, zakazi, privoli, zapreti, uceni, zapeni, zamoli, zavoli neki trening mec, tipa hrvati, slovenci i albanci... e tu su i bugari a s njima nismo nikad igrali, cini mi se..da se uvezbamo za Cehe..

Nego dali znate da pre pocetka meca protiv Belgijanaca, neko, dal Ejo ili Legiue rece: aj Srbi rasturite te Belgijance.. i onda jedan od belgijskih igraca se pobunio na to i zapistao: kako to, zar vi nebi trebali da ste neutralni, jer vi ste GTV, a ovaj mu tresnu pravo u facu: Ma mi navijamo za Srbe, i ne samo mi ovde, nego jos hiljade drugis i sta mi mozes....tajac, niko da pisne, a meni milo oko srca, cinilo mi se da cu da poletim....ali desilo se sta se desilo ali mogli smo uz malo srece da odigramo 3-cu mapu i tako sve resimo sve...

DONT FORGET BOBY, AND 50 CENT...(Robert Bobi Kenedy)...

HALELUYA...

Istina, svi su navijali za nas, ali nas impulse sjebao.On nije igrao matcheve protiv ostalih nacija, nego samo protiv nas... Inache CZE vs SERBIA sledece nedelje

Edited by ZeRoQL
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...