Jump to content

Fallout TRI


Katsu

Recommended Posts

  • Replies 442
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa ja ozbiljan. Narezao vudu pre koji dan, posto mi trebalo nesto digram ono polako i s dobrim singl playerom. Svidja mi se, sta cu.

A igrao sam i fo1 i fo2 i ovo mi je jedno 10 puta bolje i ne smara me toliko.

Pa ne ne kazem nista lose, al' izgleda da samo ti i ja igramo

I kad nadjesh najbolji armor u igri javi mi se :P

Link to comment
Share on other sites

ja nisam FO zilot i to svi znaju, ne podnosim FO i nikad nisam uspeo da ga odigram duze od par levelovanja, medjutim, jeste jedna od najboljih igara, objektivno i bespogovorno. zao mi je sto me ne privlaci, to je sve sto mogu da kazem. ali porediti FO3 sa FO i FO2...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

I meni isto sinulo pa sam oprostio 2-3 replike, a i gadne bi bile tipa:

"Sta je Pesmo, cuo si da pretimo jebanjem, pa se odma uguravas. Gledas i ti malo da se ogrebes od akciju"

, ali Ivke_ mi stvorio paranoju od proslog puta pa rekoh da sacekam vas prve. [:D]

Sve lose na stranu, ali stvarno. Ajde sto se lozite na FO3, nego sto se lozite da staru igru. Ko dvoje mazohista, zakasnili na zurku i sad pokusavaju da ispecaju reakcije.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

dobro ti si fo retard, i boli nas kurac... ajmo dalje

dobro, ti si glupi fo zealot.

ja sam rekao svoje misljenje da je Fo3 bolji nego fo1 i fo2 zajedno na temi koja se bavi Fallout trojkom, ako ti smeta sto neko drugi misli to... imas problem.

Pa ne ne kazem nista lose, al' izgleda da samo ti i ja igramo

I kad nadjesh najbolji armor u igri javi mi se :P

Nisam u fazonu za najbolji armor. Tj, jos uvek je rano za to. Inace najvise budzim sneak, lockpick, hacking itd.... agility, perception i ta sranja.. tako da sumnjam da cu koristiti neki imba oklop of uberness.

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Najbolji armor ces tek kasnije da nadjes, i to samo sa expanzijama, al necu ti reci gde, videces i sam ako sve odigras :))

Sad sam stigao do lvl 30, presao sve velike kvestove, ostalo mi je jos jedna expanzija ja mislim.

Evo par skrinova, pa cu da apdejtujem kasnije jos

Quest u Underworld-u, sa ghoul-ovima..

screenshot62x.jpg

screenshot60c.jpg

------------------------------------

Sledece dve su u The Pitt, odnosno Pittsburgu:

screenshot58q.jpg

screenshot55q.jpg

------------------------------------

Operation Archonage, gde se oni vojnici slikaju za onaj spomenik koji mozehete da nadjete u Washington DC-u kasnije

screenshot33mj.jpg

------------------------------------

Unistavanje Enclave-ovog glavnog shtaba:

screenshot51s.jpg

screenshot48m.jpg

screenshot49b.jpg

-----------------------------------

Unistavanje vanzemaljskog broda IZ vanzemaljskog broda :D

screenshot28z.jpg

screenshot29o.jpg

screenshot26o.jpg

screenshot22y.jpg

screenshot21q.jpg

screenshot19pd.jpg

------------------------------------

I na kraju Liberty Prime ide i pwnuje Enclave :D

screenshot18l.jpg

screenshot17.jpg

screenshot16q.jpg

Link to comment
Share on other sites

Iz nekog razloga nemogu da pokrenema mothership zeta, odem u data i otkacim mothershit zeta i kad pokrenem krece normalan fo3, mada ko zna zasto je to dobro.

Mothership zeta ti je bukvalno quest pack, a vanzemaljci te otmu kada dodjesh do njihovog distress beacon-a koji se startuje kada odes u data i otkachish mothership zeta, pokrenesh fo3 i sve normalno bude, samo ti se u pip boy-u pojavi quest gde ti kaze da ides da proverish cudni signal, i stavi marker na mapi.

Isto tako radi za bilo koji drugi addon, znaci mozes da pokrenesh sve kad god hoces u toku igre, ja sam recimo oko 15. nivoa ja mislim.

Link to comment
Share on other sites

Mothership zeta ti je bukvalno quest pack, a vanzemaljci te otmu kada dodjesh do njihovog distress beacon-a koji se startuje kada odes u data i otkachish mothership zeta, pokrenesh fo3 i sve normalno bude, samo ti se u pip boy-u pojavi quest gde ti kaze da ides da proverish cudni signal, i stavi marker na mapi.

Isto tako radi za bilo koji drugi addon, znaci mozes da pokrenesh sve kad god hoces u toku igre, ja sam recimo oko 15. nivoa ja mislim.

Do jaja probacu, mada mi se upravo skinuo masan efekat pa mozda posle. ^^

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...