Jump to content

jel zna neko mozda...


99Dre

Recommended Posts

ne znam kako se zove crtani al ga se secam iz DETINJSTVA :D i mogu samo da vam opisem o cemu se radi, dakle :

postoje 3 klinca od kojih 2 nose CHIGRE ( crveni i plavi ) i 1 ima luk i strelu ( debeli zeleni - moj omiljeni ). ovaj plavi baca cigru na vodu, ona iscrta neki krug i stvori se robot kojim taj klinja upravlja, crveni isto to radi samo baca cigru na kopno :D a debeli ispali strelu i dodje mu debeli robot... bilo kakva pomoc - bicu zahvalan, HVALA!

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

A jel zna neko za onaj crtani gde imaju isto tri lika,zeleni crveni i plavi...Ja ga se jedva secam..Znam samo da je svaki imao svoje oruzje i da je crveni imao neki stap...Samo se secam jednom da je plavi lik uzeo taj stap od crvenog ali da je stap bio pretezak,samo crveni je mogao da ga koristi..Tako je isto bilo i za oruzje od plavog i zelenog....Ako neko zna na sta mislim neka javi odma...

Link to comment
Share on other sites

e stvarno si nasao sta ces da linkujes immze

jedan od najjacih introa \o/

glupi peja, to je najbitniji deo kad prvi put sedaju u ramrod, ako se secas uopste :P

DONT BAN

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Evo ga granzort ceo. Deset downloada je dozvoljeno, neka neko posle uploaduje u istoj formi molim, da nam forum ne bi optuzili da siri nedozvoljene sadrzaje ili ne daj boze dekra nesto od nekoga :)

http://rapidshare.com/files/270895847/san_...e_noci.txt.html

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

wow, to je vrh crtac isto! isao na ns plusu, dok nisu ukinuli, njah. uvek otkazu sve sto valja.

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

wow, to je vrh crtac isto! isao na ns plusu, dok nisu ukinuli, njah. uvek otkazu sve sto valja.

aaa, znaci ns plus, nikako nisam mogao da se setim gde sam ga gledao...

i cini mi se samo da sam gledao neke epizode i uvek sam bio skenjan sto nisam gledao do kraja :(

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

e, jel zna neko kako se zove onaj crtani?? :D

onaj gde onaj lik trazi one talismane, kao one dijamante, svi su razlicitog oblika i boje, sta god da su, i svaki daje neku moc..

jel neko zna?

jao, inspirisan temom krenuo sam u poteru za crtacem nekim...

i nasao sam ga, "The Pirates of Dark Water" !!!

joj srece, sinoc pogledao 4 epizode :D

that's it! [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...