Jump to content

FarCry 2


G!!!

Recommended Posts

Ja sam ga već skinuo i čeka se krek, ali kruže priče da je ova verzija koje je izbačena (malo manje od 4giga) u stvari samo editor misija (koji je potpuno funkcionalan) i da će full verzija biti tru puta toliko (ili će to biti full multilanguage verzija, a ova što sada ima je samo engleska, videćemo kad izbace krek). Vrlo je moguće da je ovo i promo verzija sa editorom i par sp misija, koja je deljena novinarima na sajmovima i slično, bumo videli.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Izašao working crack [:D]

Izgleda da je full verzija, malo sam se vozo i puco na početku, nema nikakvih naznaka da je nešto drugo. Brutalno je dobro optimizovano, na very high ide u rasponu 45-80. Gameplay je keva, za sada

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

1. komp?

2. rezolucija?

Kvad kore i GTS8800 512 rama, Crysis Warhead na segamega podešavanjima radi u rasponu 15-60fpsova, što znači da će FC2 na istoj mašini raditi bolje nego isti. Rezolucija 1280x1024, zbog CRT monitora. Krek je 6mb, i iskaču novi na sve strane. Ja igram Epidem CLONE DVD verziju, kapiram da je to ta što cirkuliše.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Da budem iskren, nisam mnogo igrao, samo sam hteo da vidim kako fercera. Ono što mi je odmah zapalo za oko je atmosfera koja je nekako sumorna i turobna, vidi se ono afričko siromaštvo i beda (mada još nisam zašao dublje u divljinu, urbane zone deluju tako), što mi se mnogo više sviđa za razliku od većine FPSova koji odmah vataju na neke spektakularne i nabrijane prizore. Sve akcije koje se rade, rade se iz prvog lica i svaka operacija je full animirana što stvarno dobro izgleda (naježiš se kad kleštima iščupa metak iz butine npr.). Inače, glavni lik zapati malariju odmah na početku, pa mnogo dobro izgleda kad mu se sloši (i moraće da radi za određenu non violent frakciju pošto su jedini koji mogu da mu smagluju potrebne lekove) a jedino što je sranje što neprijatelji ne reaguju na oružje onako kako bi trebalo (ne otkidaju se komadi tela, čas ne vide ni tragovi krvi na odeći, ili grešim u vezi toga jer sam igrao po mraku). Ne kažem da treba da bude klanica kao u Postalu ili SOFu, ali mogli su da to odrade nalik Brothers in Armsima novima, tamo je to baš dobro dozirano. Na prvu loptu, deluje kao da nisu igrali na kartu (odlične) grafike i ogromnog prostranstva koje je slobodno za istraživanje, već više na tim sitnicama koje čine gameplay.

Ne znam za rezoluciju, ja na 19 inča sve igre teram na 1280x1024 i onda je ekran ceo fino ispunjen (plus što ne podržavaju sve igre 960 horizontalu), ne znam ne razumem se mnogo oko toga, al dobro izgleda.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Sad sam nešto petljao u Worldshiftu, u pravu si, na 960 je slika blago razvučenija nego na 1024 al kad izvadim screenove, u igri mi ipak 1024 izgleda bolje, valjda sam navikao.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...