Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:(

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

igru su radili maloumnici

:|

smor jebo te :/

kad smo kod igara, poslednjih nedelju dana pikam far cry 2, onako pomalo, možda sam 3-4 sata ukupno igrao. da li sam ja retardiran, ili su sve misije iste i sva oružja sranje?

Link to comment
Share on other sites

Pretvorio se u josh lepshi :))) Polozhio sam ispit! = Idem da pijem

Fuxed.

A ja sad kad imam vremena igram Metal Gear Solid 2. Soo faking gud!

Edited by Nikita

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Pickice :D Napices se kad tad I videces da ce da te boli kurac :)

Tako sam I ja :P

Hahahhaha ma boli mene i ovako :D Obecao sam sebi da necu da pijem do nove godine :D Pa cu verovatno da se unezverim za ng, pa onda opet neko vreme da ne pijem :D Zdrav zhivoT! :D

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Neshto sam pojeo i ono sve mi nije dobro u stomaku :[

Skuvao supicu (kesicu) i sada nemam ideju da li da odmaram josh malo pa da idem do drugarice da joj neshto iskucam ili da je zovem da ona dodje do mene... A u stanu kao da mi je pala atomska :[

Gledam ovaj mesec, samo neke zhurke i svi me neshto zovu da dodjem, a meni sve neshto nije bash do nekog izlazhenja :/

Elem, hit dana je da me je zvala keva da je prijavim za neku nagradnu igru na grandovom sajtu, kao daju stan :D zaludne li zhene :D

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Jbga mojima je najbitnije da se sad ne opterecujem devojkama/zezanju/poslom vec samo da zavrshim fax :]

Ionako ne mogu sa njima da ulazim sad u neke rasprave. Ali uvek je dobro biti nezavistan.

Ti Vitjo zhivish sam takodje?

Anyways, odgledah "Burn After Reading" i "Mongol" - hmm nishta spec. ali barem nije sranje na kub kao onaj Babylon :]

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

znam ja sta je bonsek i sta se sa njime radi, ali za muchenje, tachnije lomljenje kostiju je odlichan bas zbog toga sto nije namenjen za secenje pa je "trapavo, grubo oruzje"...to je kao kada bi npr nekom kopao ochi plastichnom kasikicom za sladoled ili tupom drvenom varjachom ili kineskim stapicima. Kapirash?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

znam ja sta je bonsek i sta se sa njime radi, ali za muchenje, tachnije lomljenje kostiju je odlichan bas zbog toga sto nije namenjen za secenje pa je "trapavo, grubo oruzje"...to je kao kada bi npr nekom kopao ochi plastichnom kasikicom za sladoled ili tupom drvenom varjachom ili kineskim stapicima. Kapirash?

kapiram da je coveku kome kopas oci svejedno da li to radis plasticnom kasikom ili brzopotezno nekim oshtrim noshem..

boli pa boli ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...