Jump to content

mali zeleni ponovo u akciji


rev

Recommended Posts

danas rasprmali mi kucu i naletim ja na svoj davno zaboravljeni 5.1 logitech sistem koji je u vreme odlaganja bio savrsheno ispravan te meni sine genijalna ideja da ja to lepo povezhem ponovo na svoj rachunar. imam creative 5.1 live zvuchnu sa ngocmd drajverima i ofc disejblovan zvuchni chip na plochi. sve ja to lepo povezhem na upaljen rachunar, ustanem od ispod stola i vidim zamrzo komp. udarim ja restart, win dodje do onog loadinga i nece da se digne. udarim ja opet loading i ovog puta win se podigne kako treba ali zvuka nigde. pushtam muziku zvuka nema, pushtam filmove, zvuka nema. procheshljam ja podeshavanja za zvuchnu, sve deluje kako treba. proverim ja dal sam sve lepo povezao na zvuchnu, istaknem - utaknem ponovo i lupim josh jedan restart. digne se win, upalim winamp da pustim pesmu kad izlete poruka da neam zvuchnu kartu ?! pogledam ja u volume settings sve opcije zacrnjene ko da stvarno nemam. istaknem 5.1 sa zvuchne, restart - opet nema. izvadim zvuchnu stavim u drugi pci slot - nishta. reinstaliram drajvere - nishta. u device manageru zvuchne nema nigde, pod sound svi kodeci nabrojani a zvuchne nema.

ne verujem bash da je crkla zvuchna tek tako a nemam danas opciju da je probam na drugom racunaru...

shta da pokusham osim formata ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...