Jump to content

GRUPE ZA WCG 2008!


m1lorad

Recommended Posts

  • Replies 353
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jaoj jagode u supermarketu...

teshke, znash i sam da se ne nerviram kad je ozbiljna spika u pitanju i kada neko ima shta da kaze, shta vishe volim da saslusham svachije mishljenje koje ne mora da se podudara sa mojim.

LM, rekli su odmah da idu da se zaebavaju jer nemaju isti sastav koji su imali na qualiju za wcg, prema tome sam i shvatio celu koncepciju confy-a i ekipe kao sprd i relax. to shto se vi lozite i imate komplekse pa nemozete da dodjete na prvo mesto vec iha haj koliko godina a prdite ko motokultivator svake godine shto nisu ovo shto nisu ono...pa shto ti prvi teshke i ostatak niste doshli ispred srbije? vi volite srbiju pa ste nashli da mi serete neshto o tome shto sam vam prodao aforizam od mnogo umnijih ljudi na konto cele stvari u srbiji, da li cesh ti teshke da izdrzavash nechiju porodicu i da im ti zavrshavash shkole? pa cesh da vidish kako ce likovi da se upuste u celu prichu 250% i kad mi kaze neko kako ni pgs ni sk nisu imali sponzore nego tek kad su uradili neshto...koliko dugo igrash cs i koliko imash uopshte godina da skontash da eto na primer taj isti sk je iz shvedske realno moj raj za zivljenje gde je ekonomska situacija glupa za poredjivanje sa srbijom, mnogo manje se trudio da nadje sponzora jer ih tamo ima na bacanje, razlog je tome shto imaju sredstava i za zajebanciju i za ulaganje u nove stvari kao shto je nekad bio cs. jel si se potrudio da nadjesh nekad sponzore svojoj ekipi? da ti omoguce opremu i igranje za dz a pritom da ti se sve zivotne stvari same realizuju u srbiji? ne. jer si bio zauzet shkolom ili poslom ne bitno. volim srbiju vishe nego shto si svestan gia i upravo iz toga svega proizilaze moji postovi koji su realni a realnost nema veze sa iluzijama i zeljama. i ja bih voleo da za ove godine imamo toliko ekipa koje bi mogle da se kolju izmedju sebe za taj wcg pa da ode spremna i najbolja ekipa u tom trenutku. koliko ljudi shto lichno poznajem igrali su u pochetku najbolje u zemlji a sada gde su? boli ih tuki za cs jer ne vide buducnost u tome. ponavljam, nemojte da bukvalno shvatate neke stvari pokushajte da zamislite sebe u celoj koncepciji uspeha cs-a u srbiji, kada budete skontali koliko ste vi ishta uchinili za srbiju i cs onda cete imati pravo da pljujete njene predstavnike ma kakvi da su nashi su! i treba da se zaebavaju i da lade genitalije jer im niste vi platili da odu tamo i nisu duzni da slushaju iskompleksirane likove kako seru da su mogli neshto ozbiljno da urade!

umesto da budete srecni shto imamo mogucnost da uopshte uchestvujemo na svim manifestacijama elektronskog sporta i da im uchinite shto lepshim vi samo kvarite utisak ljudima koji neshto makar i pokushaju da urade!

uzdravlje ljudi skoro identichan post od proshle i ranijih godina, ochekujem da se jave sada iskusniji likovi koje gotivim pa da se nastavi spika i da krene neki entuzijazam do prvih izbora i zakona o pirateriji koji nalaze iskljuchivo originalne igre cd-ove itd, pa onda krece pricha o steam serverima, pa onda skontate da imamo 2 steeam servera i posle toga se otvaraju topici o novim non-steam serverima i tako u krug!!!

ps: teshke hvala shto si mi dao povod da napustim goste sa slave ;)

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

covece sta pricas ti ? ko su sponzori npr. sk ? to nisu svedske firme i kompanije nego su internacionalne kompanije koje veze nemaju sa stanjem u svedskoj i sa stanjem u srbiji. jer amd-u naprimer, kada da jedan kompjuter za jednog clana sk ekipe, njima bi bilo svejedno da li se radi o uzbekistanskoj ekipi , srpskoj ekipi ili svedskoj ekipi, ako ta ekipa donosi rezultate. A tvoja prica nema veze sa vezom, jer je taj isti nw vezbao 2 meseca neprekidno da bi osvojio quali u srbiji, onda odu tamo bez vezbanja, a u ovom stanju u kakvom su sad, dobio bi ih mix neki domaci... Neosporan je njihov kvalitet niko to i ne spori, ne bi osvojili ovde da nisu bolji od ostalih... nego to sto nisu zainteresovani da vezbaju, odgovorno tvrdim da bi neke druge ekipe koje bi vezbale bolje prosle od njih, u tome je cela poenta... a ne o materijalnom stanju u srbiji i o materijalnom stanju u svedskoj -.-

0708567001268364039.gif
Link to comment
Share on other sites

da si skontao moj post shvatio bi da to ima velike veze sa celom cs scenom a ne samo sa nw pricha o ekonomskom polju vezano za cs.

kao shto rekoh napravi ekipu pobedi ih pa nalazi internacionalne sponzore koji ce da te predstavljaju, ja cu da se upucam u koleno od srece ako to uspesh jer realno samo prichash kako ce neko da ih i u mixu pobedi jer ponavljam nisu imali zelju jer nisu bili u punom sastavu, ekipa je bila vezana za svakog igracha koji je bio u kvaliju ali u redu dechache nadji ih neka ih pobede sledece godine pa neka idu u full sastavu i neka predstavljaju srbiju kako ti mislish da treba daj boze onda da odu i u neki drugi grad van evrope da kazu da su videli sveta. meni isti tuki ko god da je, srecan sam jer moze da zahvaljujuci cs-u vidi malo sveta i da se lepo provede necu im ni a reci za losh rezultat jer znam koliko je jak srpski cs.

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Sve je to u redu, ali ne vidim poentu vaseg svadjanja, momci iz neWave da su hteli i da su mogli vezbali bi, i napravili nesto, a ovako ispostovali su to oitisli odigrali i proveli se ... tako da im niko ne moze zameriti jer su na qualiu pokazali da su najbolji trenutno kod nas.

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Sve je to u redu, ali ne vidim poentu vaseg svadjanja, momci iz neWave da su hteli i da su mogli vezbali bi, i napravili nesto, a ovako ispostovali su to oitisli odigrali i proveli se ... tako da im niko ne moze zameriti jer su na qualiu pokazali da su najbolji trenutno kod nas.

sube nemoj pogreshno da me shvatish, upravo to hocu da kazem samo shto za neshto vishe od toga treba ono shto sam naveo u onim referatima. to shto istina boli i shto ne moze bolje od ovoga jbga zalite se upravi vodovoda.

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

zakljucio sam po tome sto si nebitan igrac... sta vise ne znam ni da li igras kanter. stalno pametujes na forumu a nigde te u kanteru nema. ne mozes ni da se nadas da ces nesto nekad da osvojis osim ako ne napravis wcg na menadzeru i tu ne loadujes dok ne osvojis. jesi ti u pravu za 90% tih stvari ali mislim bash zato sto si lowtard da ne treba da ulazis u ovakve rasprave i ocene srpskog kantera. svi mi volimo bizhu i ostale i sta vise ortaci smo pa mozemo da ih pljujemo i da se sprdamo koliko hocemo. smesno je kada dodje 90% likova bez nogu iz-ko-zna-odakle i pocnu da pametuju i da kenjaju.

gg no re !

krile/hamla.... GG MOMCI !!!!

Link to comment
Share on other sites

twisted prijatelju, jel ti mislis da je nekome u svedskoj/danskoj/norveskoj lako da igra, da on ne mora da zavrsi skolu samo sto je odatle, svi su oni ztrtvovali nesto da bi stigli tu gde jesu sada... niko od njih nije dobio nista zdravo za gotovo, evo ti ovaj mym sadasnji, jedna od najplacenijih ekipa, a poceli su bez ikakve podrske od bilo koga, navezbali, odrekli se necega i dosl i olomili sve, naravno stigli sponzori, organzacije, pare, menageri itd. ne kazem da je to izvodljivo u toj meri za neku nasu ekipu, ali bar hardver, besplatno vreme, nesto moze da se izdejstvuje kad bi imalo volje, ti ne razumes da ja ne tvrdim da je neko od nas bolji od njih, mi da smo bolji mi bi osvojili wcg, ali garantujem da je neko od nas osvojio wcg ko nikad nije bio preko zbog cs, da bi se osusio od vezbe... ne bi otisli i uzimali shotke kao 4gl prosle godine ili kao sto je nw igrao ove, ozbiljno ali lose jbg :S to je realnost

Edited by zH|Teshke.
0708567001268364039.gif
Link to comment
Share on other sites

zakljucio sam po tome sto si nebitan igrac... sta vise ne znam ni da li igras kanter. stalno pametujes na forumu a nigde te u kanteru nema. ne mozes ni da se nadas da ces nesto nekad da osvojis osim ako ne napravis wcg na menadzeru i tu ne loadujes dok ne osvojis. jesi ti u pravu za 90% tih stvari ali mislim bash zato sto si lowtard da ne treba da ulazis u ovakve rasprave i ocene srpskog kantera. svi mi volimo bizhu i ostale i sta vise ortaci smo pa mozemo da ih pljujemo i da se sprdamo koliko hocemo. smesno je kada dodje 90% likova bez nogu iz-ko-zna-odakle i pocnu da pametuju i da kenjaju.

gg no re !

u redu, krajnje iskreno od tebe, mozda sam u srbiji ne bitan niti se trudim da postanem bitan, jer ako se dobro secam ti si neko i neshto pa mozesh da se sprdash i pljujesh po drugima, na konto shto si vechiti gubitnik i uvek je neka ne pravda vezana za ceo novi sad i uopshteno igrache odande? ili si sada postao dobar sa likovima iz bg-a pa kao si nashao da meni prodajesh te dechije fore o "Pro" situaciji u tvom zivotu. ti da si pro kakvog sebe smatrash bio bi u kelnu sa svojim nogama i to iz srpske atine jer si najpametniji i ti nikad ne kenjash a uvek ispooshish na nekim kvalifikacijama tipa nije radilo ovo, sudije su bili retardi itd itd. heh chemu da nastavljam spiku sa iskompleksiranim drushtvom koje realno ce se uvek loziti a nikad nishta nece uraditi na wcg-u koji su pozajmili od mene da uchitaju jer mene niko ne zna kao vechitog gubitnika...

PRAVDA ZA TWISTEDA!

jel te neko neshto pitao? :P

twisted prijatelju, jel ti mislis da je nekome u svedskoj/danskoj/norveskoj lako da igra, da on ne mora da zavrsi skolu samo sto je odatle, svi su oni ztrtvovali nesto da bi stigli tu gde jesu sada... niko od njih nije dobio nista zdravo za gotovo, evo ti ovaj mym sadasnji, jedna od najplacenijih ekipa, a poceli su bez ikakve podrske od bilo koga, navezbali, odrekli se necega i dosl i olomili sve, naravno stigli sponzori, organzacije, pare, menageri itd. ne kazem da je to izvodljivo u toj meri za neku nasu ekipu, ali bar hardver, besplatno vreme, nesto moze da se izdejstvuje kad bi imalo volje, ti ne razumes da ja ne tvrdim da je neko od nas bolji od njih, mi da smo bolji mi bi osvojili wcg, ali garantujem da je neko od nas osvojio wcg ko nikad nije bio preko zbog cs, da bi se osusio od vezbe... ne bi otisli i uzimali shotke kao 4gl prosle godine ili kao sto je nw igrao ove, ozbiljno ali lose jbg :S to je realnost

ma vidi tebe, niko nije rekao da je kod njih savrsheno, kazem da je glupo uporedjivati da su isti standardi, na to sam mislio, nishta protiv tebe iskreno nemam da bi se ovo svelo na neku svadju, jer i proshli put smo polemisali i doshli smo do zakljuchka da realno u srbiji samo inat i jaka volja mogu da nas dovedu i odvedu negde. kad budu ljudi imali volje da se iscimavaju tad ce neshto i da bude, do tada ce ekipa iz novog sada medju sobom biti najjachi na svetu [:D]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

sve ti to lepo zboris... ja mogu da se nadam a ti ces do kraja zivota biti nooblowtard. sta vise mislim da treba sve jedan turnir da se zove po tebi i da ovo ne bude vise rur nego twisted. a to da li sam ja postao sa nekim drugar ili nesto 3 nema nikakve veze sa tobom posto si kao sto sam vec napisao lownoobtardnolegs etc.

hvala ti sto vise nece spamovati ljude sa svojim glupostima i pametovanjem.

a da sam iskompleksiran tesko.

Edited by dps-sale

krile/hamla.... GG MOMCI !!!!

Link to comment
Share on other sites

sve ti to lepo zboris... ja mogu da se nadam a ti ces do kraja zivota biti nooblowtard. sta vise mislim da treba sve jedan turnir da se zove po tebi i da ovo ne bude vise rur nego twisted. a to da li sam ja postao sa nekim drugar ili nesto 3 nema nikakve veze sa tobom posto si kao sto sam vec napisao lownoobtardnolegs etc.

hvala ti sto vise nece spamovati ljude sa svojim glupostima i pametovanjem.

a da sam iskompleksiran tesko.

ahahahaha nema na chemu, ja cu uspeshno svoje noobtard poslove da vrshim po danskoj i nemachkoj u oblasti sorsa jer u 1.6 sam video da nema potrebe za nerviranjem i raspravom sa decom [:D]

a to da li si iskompleksiran...log files na serveru su sachuvani tako da moze da se izvuche sve shto si pisao pre. no ne bitno, izvini neo iz srbije koji pretenduje da premashi pgs nea [;)]

@leshko : jel i kojot neshto loshe uchinio ili rekao?

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

haha razlika izmedju tebe i "izkompleksiranog nea" je to sto se "neo" sprda a ti si idiot ubedjen u to sto pise. ja ti iskreno kazem da si kreten i da ne treba da pises na forumu.

pa i ja se ne sprdam da si ti iskompleksirani debil koji je izbegao da bude pretuchen nekolicinu puta zbog debilnih izjava na ovom istom forumu. hvala bogu pa se ti ne pitash ko ce shta da pishe a kome smetaju moje rechi neka ne chita ili neka ih obrishe!

newave gl hf u nastavku i perite ovu lokalnu iskompleksiranu boraniju.

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...