Jump to content

BlizzCon 2008 Anaheim Los Angeles, CA


Recommended Posts

AAA koji su pederi ne verujem...znaci osecam za exp isto...za svaka rasu po jedan dvd...jbg nikad dosta para:D

nije multyplayer ce biti moguc sa bilo kojom rasom sa bilo kog DVD-ija i to nije problem.

Problem je to sto ce DODATNO KASNJENJE izazvati pravljenje tako masivnog SINGLE playera. Jednostavno covek je objasnio nisu jos ni snimili video za to pa tek treba da renderuju itd... bice oko 30 kampanja.

Danas su rekli BETA NECE SKORO. Dakle sigurno ne pre sledece godine a istina je da ce BETU moci da igraju svi oni koji imaju BlizzCon 2008 pass code. Hehe ja imam dva znaci LAN multi. :))

Inace konacno su pokazali i kako ce izgledati cela igra. Ono sto sam dodatno saznao od neke developerke (slucajno sam sedeo pored nje) i nije htela da mi kaze ali na kraju je popustila i rekla mi je.

DAKLE BLIZZARD PARALELNO SA STARCRAFT 2 IGROM PRAVI I " UNIVERSE OF STARCRAFT " kao WOW. Sa junacima kao sto je jim taylor itd...Sa 20+ planeta ... bice interesantan razvoj dogadjaja steta samo sto to toliko traje...i traje..

Jos jedna stvar koja je impresivna SC2 ce imati interakciju kao sto je MYSPACE ili FACEBOOK sa WEB-om. Dakle prave neki portal gde svako ima svoj profil (username na BNetu) i jos neke razne stvari + sto ce u igri raditi VoIP dakle nema vise TS-a :) ima opcija da podrzi mic.

Edited by vradovic
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ono sto sam dodatno saznao od neke developerke (slucajno sam sedeo pored nje) i nije htela da mi kaze ali na kraju je popustila i rekla mi je.

DAKLE BLIZZARD PARALELNO SA STARCRAFT 2 IGROM PRAVI I " UNIVERSE OF STARCRAFT " kao WOW. Sa junacima kao sto je Jim Tailor itd...Sa 20+ planeta ... bice interesantan razvoj dogadjaja steta samo sto to toliko traje...i traje..

Ako je tachno ovo shto si rekao,tj ako ta developerka nije bila neka random riba koja te je vozikala,onda si upravo postao chovek sa vrlo,vrlo exkluzivnom informacijom, jer ja mislim da to josh ni u blizardu ne znaju svi imho :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

cekaj cekaj, da'l si upravo napisao Jim Tailor? :)

da jbga imaj razumevanja nemam kad da kuckam :))) pa lupam vise nego sto pisem.

Ako je tachno ovo shto si rekao,tj ako ta developerka nije bila neka random riba koja te je vozikala,onda si upravo postao chovek sa vrlo,vrlo exkluzivnom informacijom, jer ja mislim da to josh ni u blizardu ne znaju svi imho :)

vidi 99.9% sam siguran da je istina ona je sistem inzenjer u Blizzardu i sef joj je onaj celavi sto znaci da je prilicno vazna. Dakle jos jednom 99.9% mada mislim da je to skroz tacno.

Link to comment
Share on other sites

inace velika sansa da ce se neki "delovi" battlenet usluga placati:

http://www.joystiq.com/2008/10/11/blizzard...o-be-monetized/

:((((

Komentar je objasnio:

You mean we get to pay for 3 separate games AND pay for Battle.net?

Blizzard.

You are fucking epic.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

nema ih :)

korejska zajednica prihvati vest i to je to (ionako bi kupili igru i da kosta 500 dolara) :)

mislim jedini nacin da vidis komentare ako ih ima je da naucis korejski i odes na fighterforum ili ygclan, jer mesanja izmedju foreigner i korejske zajednice skoro da nema

nego jel gledao neko one live meceve sc2 izmedju sc i wc3 proova? skoro mi dodje da im oprostim za prodavanje igre 3 puta, VRLO zabavno je izgledala igra

edit: ima na jutubu snimaka, mada je kvalitet katastrofa, al ko voli nek izvoli:

game1

part1

part2

game2

part1

part2

Edited by viljuska
Link to comment
Share on other sites

Pogledah ove dve partije i bas mi se svidja ovo sto vidim (lose je sto nije potpun snimak druge partije a bas je bilo napeto). Neverujem da ce naplacivati mesecno bnet igranje ko sto sada naplacuju wow. Igra mi igledao veoma ispeglano mogu opusteno u ovome trenutku da je puste u betu. Neke druge kompanije bi ovo nazvale final i prodavale a oni ga jos drze u alfi :) Ocekujem mamojebacke animacije u singlu, mracnu pricu i puno zabadanja noza u ledja :)

Link to comment
Share on other sites

Sta reci osim da Blizzard stvarno ume da napravi dobru igru koja ce se dobro prodavati. Mada mislim da i mi sami igraci pomazemo tome kupujuci orginale a ne kopije :)

Hajd jos samo ta BETA da izadje :)

* Blizzard is working on a new MMO.

It's never been a very well kept secret, but yes a new MMO will be coming from the company in the next decade. They won't say what it is -- and most people within the company don't even know -- but CEO Mike Morhaime told me that it's "not a sequel to World of Warcraft."

http://blogtown.portlandmercury.com/archiv...rned_at_blizzco

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...