Jump to content

State Of East


State Of East

Recommended Posts

  • Replies 90
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ali meni je najjace sto momci koji drze te servere dolaze na rur forum i pitaju ljude "koji nick" da bi ih odbanovali, objasnjavaju nesto o adminima (ali lol kako to mocno zvuci ADMIn) i slicne nebuloze. J.E.B.O.T.E majke mi dodje mi ponekad da opet pokrenem cs i obidjem te communiti servere, osecam da je ko to tamo peva malo dete za ovo. Verovatno bi i cak i ja dobio ban.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

public ? admini ? 12v12 cs ? low CS , low rejtovi , low fps ? State of east ? i kao glavno NON STEAM :D vi cak i ne igrate CS nego nesto slicno q3 ... kakvi skileri admini ... kakav balkan ekspres :D sha pricas bre ... to je kao da si napisao da vozis spejs shatl ...

cemu ovi topici na rur-u ? :D

[PLAYGROUND] pretor

Link to comment
Share on other sites

"vi cak i ne igrate CS nego nesto slicno q3"

wtf

Nisam mislio nista lose u vezi q3... :P igram / igrao sam i ja pomalo q3 ... Nego sve one AMX skripte i dodatni zvukovi i duck scroll bind + low rejtovi ... kao da igras izlagovani q3 ( u kontekstu da su fragovi najbitniji a server radi tuzno )

[PLAYGROUND] pretor

Link to comment
Share on other sites

Nisam mislio nista lose u vezi q3... :P igram / igrao sam i ja pomalo q3 ... Nego sve one AMX skripte i dodatni zvukovi i duck scroll bind + low rejtovi ... kao da igras izlagovani q3 ( u kontekstu da su fragovi najbitniji a server radi tuzno )

to je onda više kao UT ako ocenjuješ po zvukovima, jer sve ostalo nema veze sa q3, lol, duck na scroll =/= q3 strafe

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...