Jump to content

Ovo je sramota... MAJKE MI!


genome^

Recommended Posts

Glupa je prica od school vs new school

Evo ja sam poceo igrati prije pola danasnjih pro igraca pa kakve mi koristi kad nisam ozbiljno igrao, isao na neke vec LAN turnire i slicno.

Gleda se sadasnje stanje, nitko te nece pitati jesi li ti oldschool igrac nego ce te proveriti kako igras.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pogledajte ovo, veoma je interesantno... Ljudi ko god hoce da igra CS protiv nas, slobodno nek se javi, evo danas smo igrali mec za neku Makedonsku ligu, izgubili smo u kvalifikacijama, ping nam nije valjao, sve je islo kako ne treba, al nema shta da se cimam, momci su odigrali kako znaju, nasha je greska za to... Cisto da se zna da nismo neki razmazeni likovi koji ne znaju da gube...

U pravu je lik shto je pomenuo u nekom od odgovora da u mojoj ekipi nisu svi old, nas dvojica igramo dugo, ova trojica igraju momci svaka im cast, trudim se da pokupe neke Old fazone, nema neke razlike u nasoj igri osim shto pojma nemam da radim taj neki bunny jump, i neko skakutanje nedefinisano, ne vrtim ono noz, puska, pistolj... tako neke fazone

IGRAMO DO JAJA, KO HOCE JAK CW NEK SE JAVI

vuchina_bre@hotmail.com

vuchina_1985@yahoo.com

064/24-17-490 Vuk

Edited by genome^

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

a koji su to old fazoni? Da budete nevidljivi?

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

ali koja ROFL pesmica u ovom clipu za cit hahaha placem majko... PLZ ime pesme da skinem !!!

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Mp5 navy TATA!!!!!!! moze i usp da prodje...

Brate, nzm koja je ono pesma, to su likovi napravili demo svoje druge ekipe... sad su se kao posvadjali HAHAHAHA, oni nas dnf zbog kako kazu citovanja

AHAHAHAHAHAH debili

Edited by genome^

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

Ma znam brate, ali kasno, josh bre ja ne znam

imena ovih novih ekipa, relativno sam nov na online... Igraju ljudi do jaja, al mislim da danas svako svakog moze da pobedi, govorim za recimo 20 najboljih ekipa u zemlji, ne postoje favoriti kao nekad...

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

@lesko

<333

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Mp5 navy TATA!!!!!!! moze i usp da prodje...

CEKAJ JEL SE TI SALIS ? STA JE SA TOBOM ? ja kupujem samo onaj stit da vidish kako sikce ko TRISTAC U AVLIJI !!!

ajde da opalimo neki cs Risk vs " Paori " pa da vidmo ko struze drva a kom piljevina upada u oci i ko vozi traktor a ko otvara kapiju ?moze ?

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Cisto da se zna da nismo neki razmazeni likovi koji ne znaju da gube...

genome care nemam pojma dal si se promenio od old skul dana, ali znas da ti je bio pripisivan nick zenom zbog loseg podnosenja poraza ,back in the day ofc. Bio si dobar igrac ofc ali si poraz tesko podnosio [=

/ignore.

neki ljudi ne razumu neke stvari!1!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...