Jump to content

Ovo je sramota... MAJKE MI!


genome^

Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozzzzz za NIXONA WUNUUUUUUUUUU....... Ma old school je i dalje pro, nemogu klinci da nam provale kretanje uopste, zato misle da smo citeri... Ima oni josh mnogo da vezbaju da nauce da razmisljaju za vreme igre...

zanetba6.jpg

w300.png

Je ne ulazim u bitku po tome kolika me sila ceka, nego po tome koliku svetinju branim!

Link to comment
Share on other sites

do jajaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D

OLD SCHOOL >>>>>>>>>> ALL!!!!!!!!!

Zivot je lep ^^

www.HDx-gaming.com

<@DPS|pecoNi> celo mi se najezilo

<@DPS|pecoNi> kolko mi se kenja

<@DPS|pecoNi> au znas koja je to sad situacija shokice

<@DPS|pecoNi> da ja odem do wc-a

<@DPS|pecoNi> i dignem nogu na kofu jebenu

<@DPS|pecoNi> jebeno :@:@:@

<@HDx|shok1ca> AHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAH

<@DPS|pecoNi> a tek da se obrisem..

Link to comment
Share on other sites

davno je bilo to vreme yellow yard turnira , u svakom slucaju svaka cast ako su neki stari igraci i dalje zeljni cs-a.

i nemoj se nervirati bzvz..nisi ti kriv sto postoje tako neki koji nemaju postovanja , a verujem da ni ne znaju za risk jer su u to vreme ucili za kontrolni iz prirode i drustva [:D]

u svakom slucaju , nemoj se nervirati i odigrajte neki od bolje organizovanih turnira.

igranje tih nekih nepoznatih liga ili turnira nije isplatljivo...

..secam se jednom kad sam isao sa nekim mojim kanterasima 2003e na tur u kovachicu, pa hteli da nas biju neki likovi.. zato sto smo znali da se branimo na de_aztec...

i dalje se secam izjave sa tura :

"KUCALI SU RKON!"

Pink_Floyd_The_Wall_Avatar_by_Irakli_Jan

Link to comment
Share on other sites

Prvo,od stare slave koja je ocigledno zaboravljena ne mozes ziveti.Ako ste toliko mnogo jaki,manite se tih rtd liga,pokupi msn igraca ciji su klanovi u top 64 neke jace lige,iskidajte ih da se cuje za vas i bicete lagano u 64 ekipe pomenute lige.

izgubi na de_dust2

drugo,nemoj toliko pljuvati taj "kum",a velicati svoj klan...ipak su vas dobili d2 [;)]

arcade

rage

Link to comment
Share on other sites

ae sad svi u bioskop [:D]

Edited by raazek

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

To za old skull, je ... jedan lik je u to vreme(oko 2003), bio toliko najbolji u gradu da je bilo strasno , pa je napravio pauzu i sad poceo online, realno samo iz mog grada ima jedno 4-5 min boljih igraca od njega tako da ...

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

I ja sam počeo 99' kada nisam znao ni šta je KOMPJUTER a kamoli INTERNET, nego samo LAN, LAN, i LAN, ili eventualno umrežavanje igraona pustim kablovima. Ono što sam hteo reći jeste da su ove današnje generacije klinaca ložana lude (uglavnom u pozitivnom smislu). Ja se ne sećam da smo mi u naše vreme bili tolike ložane kao ova omladina sad, tako da kao što kaže shokica - trenutno se igra najkvalitetniji cs u Srbiji, i uopšte ne treba potcenjivati klince tipa 91' 92'. Naravno uvek ima izuzetaka i debila al' šta ceš. Tako je kako je ;/

Edited by salenzi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...