Jump to content

Trazi se Killygor!111


LOWRENCE

Recommended Posts

Nedelja, 20. Septembar 2008. 05:00h

"desi kili pajseru, eto i tebe u ABu, daj int. ffs"

"ja ni sebe u BGovima ne bafujem :D"

"pih, nabe, znas kad cu da te lecim :P"

"sad sam dosao kuci, bio u svatovima, posle nas lik vukao, svaku kafanu smo do kuce overili"

"..."

ovo je transkript iz mozga od tog kriticnog jutra....posto sam ga zadnji video zivog, pretpostavljam da sam ja krivac? CSI Rur?

disclaimer* tekst nije 100% tacan originalu posto je bilo mnogo kasno/rano a i pri tom sam se prvi put respecovao u pvp resto i drkao ljude u BGovima....nerf resto druid!

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

hah pa bio sam od 5 do 4 ujutru a sutradan nisam igrao jer sam se smorio od razmishljanja koliko nemam zivot

a juce mi je istekla pretplata a para nemam da uplatim a i nemam zelju ni da igram do expa vise a isto tako cekam samo kada ce da ispale za guild svi koji su rekli da ce igrati posto se niko nije prebacio ni nista slicno i jebe mi se da igram dok se to ne desi

Link to comment
Share on other sites

kili, poseri mu se na boxerice, garant ih nece prati

edit: ima li sta lepse nego wipe hordu na vanndaru...cyclone tenka i bear-charge u bulju hileru...samo sam odgledao kako je vanndar uleteo medj' clothere i pocepao ih ko novine...taman dovoljno da pobedimo [:D]

Edited by kalky

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

hah pa bio sam od 5 do 4 ujutru a sutradan nisam igrao jer sam se smorio od razmishljanja koliko nemam zivot

[roflmao][roflmao][roflmao][roflmao][roflmao][roflmao][roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

killy oces da ti nabacim neku metalku? ozbiljan sam :D

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

opet ti :S

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

vi meni i dalje niste jasni XD al dobro nek vam bude ta vasa interna fora.

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

brate corey stavi to u spoiler /barf

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...