Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

apdejtovo sam se sa burazerom, ispravka, ima 48 kopci, a ne 40, snimao se danas ceo dan i za sada kazu da je okej mozak i to, cak mu nije ni lobanja slomljena, tako da mi nije jasno cime su ga tako iscepali, a da ga nisu ubili.

ono sto je trip je sto je bio totalni random assault, ja sam prvo mislio da je sigurno nesto zakenjo u nekom klubu, jok, savatali ga neki likovi sa bring jor oun stangla, pajte sad, na zelenjaku danas ujutru. pod ujutru ne mislim na cetiri nego na 9-10. i to totalno random. skinuli mu jasu, mob, te tripove i ostavili ga. onda krece poznata njujork-beograd mentalitet relacija gde niko nije hteo da ga primi u taksi, pa niko nije hteo mobilni da mu da, niko se nije setio ni sam da pozove hitnu ili nesto, jebem ti ljude, e to mi nikad nece biti jasno. ajde kontam taksistu, tj ne kontam, ali ajde kao, nazirem mu trip, nece da isfleka taksi (posto je ovaj bio sav krvav, slilo mu se sa vugle po celoj odeci skroz), ali da stojis i kuliras, pa pozovi sam 'iz svoje ruke' mobom hitnu il nesto jebote. pun zelenjak ljudi.

e sad, buraz je prilicno u fazonu da ne zna de je, tako da ja ne znam konkretno gde su ga navatali, mislim, ako je bilo bas bas na zelenjaku, onda jebem ti grad stvarno. prihvatljivije je ako te ispeglaju tipa na onim stepenicama ili tako nesto malo 'izmedju', ali ako je bas zelenjak, onda jebiga. znaci besan sam u picku materinu.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nemam pojma, mozda neki iz doma ili otkud znam...od njega vise sad ne moze da se sazna jer je sav prestravljen i nenormalan, bas mi ga zao, mislim, ne blejim s njim cesto, al brate, bas mi bedak...aj da su ga neki likovi savatali i nesto smarali pa kao ajde, ocekujes neki epilog te vrste, ovako kontam da je u soku do jaja.

novi apdejt (znam da nikog ne interesuje, al se kao praznim, nemojte zameriti, a i pricajte je topic):

svih 48 kopci je na vugli de je kosa, znaci ostala mu je faca, tako da to je okej, ali sam skontao da se do jaja usro, samo ne znam kolko. nema on obicaj da te stvari deluju na njega psihicki, zato mi je i smor, ne bih ocekivao od njega da se sokira.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ma razume se, aj kad se kačiš sa nekim pa se nekako pripremiš na sranje, al ovako nasumičan napad je šok za svakog pa ne znam ko da si...

Kad dođe sebi, oraspoloži ga tako što ćeš mu reći da su mu šanse da mu se ovo ponovo desi u životu praktično 0.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...