Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Ova igra nije o tome da li si muzikant ili ne. Radi se o čistoj zabavi, ne znam nikog ko je probao a da je rekao da je sranje. Podvlačim, probao.

Znači kao tetris, pro evolution soccer, zuma i druge igre. Pure fun, reality none.

fail

Ortak se jednom vracao neshto peshke preko belih voda. Padala je kisha i naravno dechko nosio kishobran. Kad ono, zaustavlja se auto, izlazi lik i udara ortaka,uzima mu kishobran, vraca se u auto i nastavlja.

Toliko o ret mozgovima koji shetaju bg-om:)

[roflmao]

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

novi apdejt, izgleda da je ipak bilo vise ujutru nego prvobitna informacija, sto daje neki logicniji trip celoj prici, tipa pet ujutru. al brate, pa vec u cetri ima relativno dosta ljudi, stalno se vracam tada iz grada tipa od 3-7, niko me nije startovao, cak se vracam i peske ponekad sve do bloka. jebem ti lutriju, opet ce da pocne da mi radi ona nedefinisana anksioznost ko '95 otprilike.

vudu:

otkud znam, stalno neko dobije neke bezvezne batine, pitam se samo kacu ja:) (mislim, jesam jednom to bez nekog objasnjenja, al to je bio smesno, imali su i oni i ja tipa 14 dina, jebes to premlacivanje, probudio se, otreso prasinu i otiso kuci i bio smoren pet dana i aj na basket sesti dan).

rockdud:

e jebiga :) koji trip:)

kili:

pa ono, znam za neke krajnje izolovane primere sa zelenjaka, ali ne znam, ja sam u mom emotivnom delu mozga zaduzenom za filing prema lokacijama zeleni venac stavio u pozitivu, ono, gomila urbane dece koja se vraca gajbi sa 'desavanja', pola jede neke pice, pola nema para i gleda sta ce za nocni i tako to...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

hm meni to ne lichi na nasumichni napad bar po tome shto si napisao ... mislim znam da ima budala koji bi te izboli za karton vinjaka

al da ga tolko tuku zbog jakne i mobilnog :|

pa da, meni je to bas bas cudno, ali sve upucuje na to, niti su se oni svadjali s njim, niti ih on zna, niti su bili u fazonu 'ah konacno smo te uvatili', niti su ga savatali tipa ispred zgrade u kraju i to, niti se svadjao s nekim u gradu i te fore, samo je izgleda bio wrong place wrong time

starbak:

ma nije zao, nego ih zabole, al mislim, ja bih barem uzeo mob, pozvao hitnu i reko barem 'e, eno ga neki narkoman debil premlaceni ide po zelenjaku sav krvav' i otiso gajbi, mislim, ne bi mogo da idem kuci i da znam da sam vido tako nekog...ja verujem da je on bio prizor za izbegavanje, al brate, ne moras da ga ljubis u usta, pozovi hitnu...

nego ovako je iso lik do urgentnog, mislim, eeee, mora da ga je spicio adrenalin pa je nekako uspeo da se dobaulja

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

shta koj moj da postujem ovde? :))) kako ponovo radim od 8 ujutru do 10 uveche??? ololol

sledeca nedelja ce biti opushtenija...

sutra sa ortakom trazim novu(dvosobnu) gajbu...to ce znachiti ushteda, jer sada sam placam jednosoban, a i nadam se boljoj gajbi(lokacija, a i sve ostalo...)

Link to comment
Share on other sites

kili:

pa ono, znam za neke krajnje izolovane primere sa zelenjaka, ali ne znam, ja sam u mom emotivnom delu mozga zaduzenom za filing prema lokacijama zeleni venac stavio u pozitivu, ono, gomila urbane dece koja se vraca gajbi sa 'desavanja', pola jede neke pice, pola nema para i gleda sta ce za nocni i tako to...

Ja baš kapiram zelenjak kao kritično mesto jer je kao centar, a u stvari čvorište za bas i ima ljudi sa koca i konopca. Garant su ti što su ga isavijali posle otišli basem za Zemun Polje ili tako negde, kao jea orobili smo Beograđanina.

Link to comment
Share on other sites

meni najvise lici da su i oni iz centra, al da su neki slucajevi iz doma ili tako nesto, posto mi lici da su imali svoje licne stangle i to, malo mi to trip dovlaciti iz zemun polja.

dule:

ne znam, mislim da ce da ga drze jos malo tamo, treba valjda da skontaju fo sho da nije nista sa vuglom i mozgom i tim tripovima, valjda ima nekih radova koji je moguce da se ne pokazu odma, ne razumem se. u svakom slucaju, za sad je kul, jedino sto se usro, nije mu prsla lobanja, izgleda da mu nije ni mozak izudaran, faca mu nije iskidana...al ono, morace da miruje neko vreme u najmanju ruku. nego meni smor sto se ukenjo, a i ja sam ispizdeo mnogo na emotivnoj bazi i to ajde to kao buraz i to, nego generalno sam ispizdeo na sve te likove, sloboda za urosa, jos sad ovog iznabadali i sve do jaja.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa nista, ja nemam pojma nista vise, kontam da je sve 'okej', tj imace milion savova po vugli i to je to, jedino sto ne znam koliko se istripovo sad, tj usro. mislim, on nije takav lik, ja sa druge strane znam da bi se usro sto godina, na mene deluju te stvari, zato valjda i imam oci na ledjima i sesto culo za te akcije.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

dule:

ne znam, mislim da ce da ga drze jos malo tamo, treba valjda da skontaju fo sho da nije nista sa vuglom i mozgom i tim tripovima, valjda ima nekih radova koji je moguce da se ne pokazu odma, ne razumem se. u svakom slucaju, za sad je kul, jedino sto se usro, nije mu prsla lobanja, izgleda da mu nije ni mozak izudaran, faca mu nije iskidana...al ono, morace da miruje neko vreme u najmanju ruku. nego meni smor sto se ukenjo, a i ja sam ispizdeo mnogo na emotivnoj bazi i to ajde to kao buraz i to, nego generalno sam ispizdeo na sve te likove, sloboda za urosa, jos sad ovog iznabadali i sve do jaja.

pa dobro, moraju da ga zadrze na posmatranju bar 24h posle takvih povreda...al ako nema nista na snimcima bice sve ok 99%...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

sutra ujutru ispit CURSES

ni vikendom vise ne mogu da uzivam :(

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...