Jump to content

Pedometar ^^


Recommended Posts

A neko radi pa zna da ceni svoje pare i ne kupuje iPhone.

Jebote Vudu,lupio si bruka glupost.Jeste zanimljiv taj tvoj shkrti fazon,ali mislim ono,ovo je bas glupo sto si rekao.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Jebote Vudu,lupio si bruka glupost.Jeste zanimljiv taj tvoj shkrti fazon,ali mislim ono,ovo je bas glupo sto si rekao.

naprotiv Grujane, nije ništa lupio, njegovo mišljenje je da je iPhone sranje i bacanje para, što će pola ljudi da podrži, dok verovatno druga polovina neće, ali sigurno nije jedini sa svojim mišljenjem.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

naprotiv Grujane, nije ništa lupio, njegovo mišljenje je da je iPhone sranje i bacanje para, što će pola ljudi da podrži, dok verovatno druga polovina neće, ali sigurno nije jedini sa svojim mišljenjem.

Pa i za mene je iphone sranje i bacanje para,ali svako trosi SVOJE (a neko i mamine i tatine pare) kako voli,glupo je sve one sto rade deklarisati kao one "sto cene pare i ne kupuju iphone".

To mu onda dodje ko fazon npr. dajem glup primer,sto bi radio da ides na ibicu na more,matori,ceni svoje pare,idi negde gde je jeftinije.Svako ima svoje.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja nemam tu frku, uglavnom cepam izmedju '90 i '93

[:0]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa i za mene je iphone sranje i bacanje para,ali svako trosi SVOJE (a neko i mamine i tatine pare) kako voli,glupo je sve one sto rade deklarisati kao one "sto cene pare i ne kupuju iphone".

To mu onda dodje ko fazon npr. dajem glup primer,sto bi radio da ides na ibicu na more,matori,ceni svoje pare,idi negde gde je jeftinije.Svako ima svoje.

Da, Ibica i Igalo to je isto bash

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...