Jump to content

Prison break season 4


manager

Recommended Posts

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Već sam pričao o tome, kada započnem nešto volim da završim, isti razlog zašto još uvek gledam smorvil. Sećam se da i Highl1 isto tako radi.

Jbg, želim da vidim kraj.

što je najgore, i radim. Isto to radim i sa mega glupim filmovima koji me smore opako posle 20-30 minuta. Da ne trollujem mnogo, gledam PB i dalje, nije mi toliko loš, al ono, nije ni dobro

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ma zashta je bre dobra ova epizoda, shta je sledece, da roknu t-bag-a, al kontam da ce sve vratiti u zivot ukljucujuci i zlog crnju, al prosto onda ne znma shta bi me vishe iznerviralo, mislim shta je ovo neka shpansa sapunica:).

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No more Prison breaK :/

The end could be near for "Prison Break."

The actors on the Fox drama have been notified by 20th TV that the filming schedule might be extended to accommodate production of two additional episodes.

"Prison" writers are yet to pitch ideas about the extra hours, but speculation is that they might serve as a conclusion to the four-year series.

If the two episodes are made, their fate is unclear as the network has not committed yet to air them, though conversations with the studio are under way.

Fox might run the bonus material as two additional episodes in the spring, though that is considered unlikely because "Prison" has struggled in the ratings this fall and the remaining six episodes of its original 22-show order weren't on the network's recently released midseason schedule.

-izvor www.hollywoodreporter.com

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

jedno pitanje, poshto vidim da stalno prichaju kako im fali samo jedna kartica, tj generalova, ali u kom momentu su oni tachno iskopirali onu karticu shto je dopala u ruke obezbedjenja kazina u las vegasu, tj one koju je onaj koreanac izgubio dok se palio da razbije blagajnu kazina, mislim shta sam to propustio?

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

jedno pitanje, poshto vidim da stalno prichaju kako im fali samo jedna kartica, tj generalova, ali u kom momentu su oni tachno iskopirali onu karticu shto je dopala u ruke obezbedjenja kazina u las vegasu, tj one koju je onaj koreanac izgubio dok se palio da razbije blagajnu kazina, mislim shta sam to propustio?

Pa rekao je kinez/koreanac u jednom trenutku da je prekopirao podatke na laptop i da je sad samo problem shto nema 'pda' ali ce ga kao napraviti na shta su ga ostali iznapushavali kako je prethodno rekao da mu treba brdo vremena da napravi novi uredjaj.

realno, daj da zavrshe vishe ovo sranje, neka sjebu company i gotovo...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...