Jump to content

SP 2010


alfa

Recommended Posts

  • Replies 899
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cetvorospratnice,setaliste,blizu fk save... :D

edit:

Улазнице по цени од 300 (север и југ), 500 (исток) и 700 динара (запад) у продаји су на благајнама стадиона Црвене звезде. Сваки купац улазнице аутоматски на поклон добија и карту за исти сектор за реванш меч баража младих репрезентација, у којој ће Србија у среду, 15. октобра од 18 сати на стадиону Партизана дочекати Данску. Победник тог баража пласираће се на Првенство Европе 2009. године у Шведској.

tekma seniorske repke pocinje u 20:15...

Edited by alfa_muzjak

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

sta mislite koji ce sastav izvesti na teren selektor antic?

G: Stojkovic

O: Rukavina(Ivanovic) - Vidic - Krstajic - Dragutinovic

S: Jankovic - Kuzmanovic - Stankovic - Krasic (Z.Tosic)

N: Zigic (Jovanovic) - Pantelic

btw. mrzelo me da crtam k'o protiv francuza... :)

Edited by dMan

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

dakle, sad je HT, pa rekoh da se javim pre nego sto navrnu zigicevi pljuvaci i co.

mnogo nam je smesna postava danas. opet sa pantelicem, koji je opet ispao majmuncina u par navrata, i sa jovanovicem koji igra kao neki amf.

drzi zigica u igri, a nijedan centarsut mu nisu dali.. u nastavku ce ga sigurno promeniti, al opet.. i dalje mislim da je njegovo mesto u prvih 11.

cenim da bi tandem jovanovic-zigic bio odlican, plus da pantelica zameni sa jankovicem.

kontam da bi to bilo dobitno, jer nam se sredina nije videla, osim krasica koji je eto aktivan :)

i opet dajemo golove iz prekida, i to je stvarno.. zalosno :D

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

jako dobar rezultat,ali ne mislim da mi igramo toliko dobro koliko su ovi Litvanci bangavi.Jeste da su oni u prethodne 2 utakmice napravili dobre rezultate,ali ovo sto su danas pokazali je jedna velika nula.

samo da lepo sacuvamo ovih 2:0,iako je poznato da je to najnezgodniji rezultat...

ajmo!!! :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ako bude bilo 2-2 do jaja, inace vidi se da zigic ne igra puno... pogotovo kad treba da poveze par koraka u duelu sa nekim, tad se pogubi... i meni je zao njega sto ne igra u valensiji, ali sta je ocekivao, trebao je da predje u englesku dok je imao priliku, sigurno bi imao vise odigranih utakmica...

10ka za borbenost, stvarno svaka cast, a nasa zadnja linija je prejaka... obradovic (tbh navijao sam da da njemu da izvede penal, ali w/e, kapiram da su zigicu dali da izvede zato sto se stvarno raspada sto se tice samopouzdanja), ivanovic, zigic i krstajic/dragutinovic... Bukvalno bez slabih igraca...

vidi se da igraci vise postuju antica nego djukica, ali ko da je djukic dobio neku priliku...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Kakav smej,i stvarno jebote za nevericu koliko je Stanke zapravo bio zapazen na terenu :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pa zato sto su favoriti u grupi Francuzi i Rumuni,realno.Rumuni su napravili kiks vs Litvanije,i bilo bi dobro da izgube jos poena,da mi "osiguramo" barem to drugo mesto.Ovako moze da se desi da ne budemo ni drugi ako i Francuska i Rumunija budu bodovno isti kao mi.

ne znam koliko sam ovo dobro objasnio,ali verujem da razumes sta hocu da kazem. :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...