Jump to content

Izdavanje stanova


Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ljudi van bg-a ne traze stanove u centru vec stanove koji su im najblizi faxu, jer su navikli da stalno hodaju i najveci problem im je da se naviknu na gsp

kakva ti je ovo glupost? "navikli da hodaju" ??! to ono:

"Iz sela do planine imam 20 km i prosli put me napao vuk" prica? Nismo RTS, nije ovo Sarenica ... [xx(]

Treba topicu da dodje kraj, NE POSTOJI NISTA BOLJE od agencije PO REALIZACIJI, kad se budes nacitao oglasa, nazvao agencija, vlasnika bez vlasnickog lista, mozes da necrujes topic i zahvalis se ovde svima, loluju ti zbog stava koji imas i koji ces veoma brzo promeniti.

U stvari postoji bolje, da ako imas nekoga ovde taj neko razglasi prijateljima, poznanicima, da fin decko iz dobre kuce trazi stan da uci dan i noc.

Link to comment
Share on other sites

Neko vec rece da mu je vec kasno za trazenje dobrog stana, ono sto valja je vec zauzeto.

Ostaje ti da vidis sa nekim drugarima koji zavrsavaju fax da li je neko od njegovih skoro diplomirao pa se seli ili mozda neko trazi cimera...

I koje su fore u slucaju da te gazda hoce izbaciti iz stana? Da li on moze recimo da te izbaci na kraju meseca ili mora da ti da 15 dana ili slicno da nadjes drugi. Nemam problema sa tim samo me zanima.

-It is said that the first time Takamatsu saw Judo he was horrified. This was because they bend their backs during their techniques.

Link to comment
Share on other sites

kakva ti je ovo glupost? "navikli da hodaju" ??! to ono:

"Iz sela do planine imam 20 km i prosli put me napao vuk" prica? Nismo RTS, nije ovo Sarenica ... [xx(]

ae malo razmisli pre nego sto lupis glupost

ljudi koji dolaze u bg na studije su navikli da do svega mogu da stignu za max pola sata peske, pa kad dodju u bg i skontaju da ce im trebati pola sata busom nije im svejedno

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ae malo razmisli pre nego sto lupis glupost

ljudi koji dolaze u bg na studije su navikli da do svega mogu da stignu za max pola sata peske, pa kad dodju u bg i skontaju da ce im trebati pola sata busom nije im svejedno

dobro, ali brate, pravis od komarca magarca, mislim, ako odes recimo na letovanje u tursku i treba ti par dana da se:

-aklimatizujes

-skontas tursko-englesko-ruski dijalekat

-skontas koliki je odnos evro-rublja-dinar i skontas kolike su cene

-skontas sistem prevoza

-skontas hotele, plaze, cene, klubove, kafice...

koliko ti onda treba da se naviknes na prevoz? ili na duze pesacenje? i to u beogradu gde je isti kurac ko u nekom drugom gradu, ljudi pricaju srpski itd...

Edited by Doolio

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ljudi koji dolaze u bg na studije su navikli da do svega mogu da stignu za max pola sata peske, pa kad dodju u bg i skontaju da ce im trebati pola sata busom nije im svejedno

tako nesto, osim ovoga, gomila bs-a na ovom topicu, a i pojedinci smrde na "krivi su ovi sto su dosli sa strane" sindrom

Naravno da ce svako da juri stan blize faxu, ne vidim problem u ovoj logici. Naravno ima onih koji ocekuju to za male pare, opet sa razlogom, s obzirom da su stanovi u unutrasnjosti dosta jeftiniji, npr u cacku mozes da nadjes pristojan stan za cetvoroclanu porodicu za nekih 150e, tako da ljudi dolaze sa malo poremecenim vrednostima, ajde sad da ih razapnemo na sred trga.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

AJDE!11

zebavam se, znam brdo ljudi iz unutrasnjosti sa faksa i muku muce sa nalazenjem stanova, ali jebiga, na kraju nadju posle raznih peripetija, znaci ili ces se jebavati sto godina i naci nesto polunormalno polublizu faksu, ili ces da nadjes nesto jeftino, a daleko, ili ces da pljunes pare. znam pouzdano, mislim, nisam ja trazio stan, ali sam bio s nekoliko ljudi dok su zvali, pravio im drustvo dok su obilazili, video razne stanove i razne rupcage...normalno je sve sto vi kazete, fala bogu, drugacije cene, drugacija sredina, beograd je veliki grad, trip je...

ALI, ono sto sam ja video na ovom topicu je da je postavljacu topica milion ljudi reklo istu stvar, da je zajebano naci stan i ako oce blizu faksa onda da pljune kes, ako nece da pljune kes neka nadje nesto na periferiji, na sta je on reko 'ma zajebi' i onda su ljudi normalno poceli da ga hejtuju jer je nedokazan, a ne sto je iz unutrasnjosti.

znaci, okej, stan u cacku poveci je 150e, stan u beogradu poveci u centru je 500+ evra, prosecan 350, a mali 250-300, lupam. i dodje lik sa poremecenim vrednostima i ti mu kazes kako se sta krece i koja je situacija i on opet oce ne znam ni ja sta. mislim, skuplje je ovde pa je skuplje i nece pomoci nikakve donkihotije nego ce samo da navuku hejt. nisam bacao hejt, samo ga opravdavam:) a i nije ni hejt nego prozivancija koju je sam legitimno navukao.

a ljude iz unutrasnjosti gotivim i gotivim bleju sa njima jer vole da bleje na moj fazon, a medovaca iz pranjana je do jaja!:)

i svi volite svaku diskusiju ovog tipa da skalirate do 'unutrasnjost vs beograd' tripa, koji vam je to fazon...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

tako nesto, osim ovoga, gomila bs-a na ovom topicu, a i pojedinci smrde na "krivi su ovi sto su dosli sa strane" sindrom

Naravno da ce svako da juri stan blize faxu, ne vidim problem u ovoj logici. Naravno ima onih koji ocekuju to za male pare, opet sa razlogom, s obzirom da su stanovi u unutrasnjosti dosta jeftiniji, npr u cacku mozes da nadjes pristojan stan za cetvoroclanu porodicu za nekih 150e, tako da ljudi dolaze sa malo poremecenim vrednostima, ajde sad da ih razapnemo na sred trga.

ajde da ih razapnemo.. umesto da se informishu, uzmu pa lupetaju gluposti ... znachi pitash, shta mogu da dobijem za te i te pare i ljudi ti kazhu... a ako ochekujesh za 200e trosoban stan u centru, onda zhivi u chachku gde je to moguce :P

Link to comment
Share on other sites

Ja sam lepo pitao za savet na shta sam dobio 3-4 normalna odgovora i gomilu flamea. Trazio sam lock topica jer me mrzi da se objashnjavam jer znam da cu se iznervirati josh vishe!

ti kao da nisi nikad bio na ruru... nema teoretske sanse da otvoris bilo kakav F1 topic bez offtopica i flejma.. lepo /ignore sta te ne zanima i cao zdravo

Link to comment
Share on other sites

hmm, a sta rade dok traze stan u beogradu, planiraju da otvore pekaru u kikindi ? upravo o ^ovakvim stavovima pricam...

ochigledno se ne informishe kako treba ako ochekuje ono shto sam naveo u prvom postu... kao shto rekoh, dechko prvo treba da otvori mapu grada, vidi koje mu lokacije najvishe odgovaraju pa onda trazhi, a ne iz neba pa u rebra pravo u centar :) i to ni manje ni vishe nego za male pare :) evo recimo, vishnjichka banja gde ja zhivim je 20-30 min busom od centra bez ikakvog hasslea, a stanovi su ovde jeftini (60 kvadrata za 250e) al' nije centar jbg :/

btw. rekao sam ti vec, okreni agenciju terazije, moj ortak je nashao dobar stan preko njih...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...