Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jebote, legnem da se naspavam ko covek, i neko pogresi broj u 9 ujutru!

al' dobro, posle sam nastavio do 2 ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

previše blejim, moram da prestanem pod hitno.

onaj indigo (indie go ili kako se već piše) je jedno grozno mesto koje sumira sve što je loše sa ljudima u beogradu. bljak.

btw pizza hut u makedonskoj - da li se promenio (tj da li je prava Pizza Hut zabit kakva treba da bude) ili je jos uvek kao neki nafurani restoran?

još uvek je nafuran

primećujem da su sve te franšize kod nas po pravilu kvalitetnije nego "kod kuće", ili u zemljama u kojima postoje decenijama. kosta kofi, recimo, koji je u rodnoj engleskoj za povraćanje, je ovde sasvim kul, ili mekdonalds, koji je odvratam svuda osim kod nas :)

Overcome, za one koji slusaju pravu muziku,

doduse malo je gay postalo

premalo spavaš, tibore :)

Link to comment
Share on other sites

onaj indigo (indie go ili kako se već piše) je jedno grozno mesto koje sumira sve što je loše sa ljudima u beogradu. bljak.

jeste uzasan, ali ne vidim nekakvu razliku izmedju te ekipe i ekipe iz plastika/dalija....

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

@Ivan

tnx za info

Ontopic

Mobilni mi usao u mod da se ne javlja vec da mi stizu poruke o propustenim pozivima ...

i to kada sam u najgoroj jurnjavi (a kada bi drugo :D )

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

uf, shetnjica do kutje me je spasla sinotj. jedino shto me jutros probudio alarm koji sam zaboravio da iskljuchim, pa sam imao kratji period horora u krevetu oko 11... ali shta da se radi, sad je sve kul! :]

ma istripovali ste, svugde je tako. na kraju krajeva, verovatno smo i mi nekome uzasni.

taj fazon.

Link to comment
Share on other sites

previše blejim, moram da prestanem pod hitno.

onaj indigo (indie go ili kako se već piše) je jedno grozno mesto koje sumira sve što je loše sa ljudima u beogradu. bljak.

još uvek je nafuran

primećujem da su sve te franšize kod nas po pravilu kvalitetnije nego "kod kuće", ili u zemljama u kojima postoje decenijama. kosta kofi, recimo, koji je u rodnoj engleskoj za povraćanje, je ovde sasvim kul, ili mekdonalds, koji je odvratam svuda osim kod nas :)

premalo spavaš, tibore :)

ma pusti me u kurac, vidis da lupetam, ali dobro danas sam pajkio popodne.

igi je sve rekao o indie go - letnja plastik, dali, malo povetarac kombinacija ljudi.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Bio da grada da kupim karte za sutrashnju tekmu, vi lokalni RuR firmashi jel dolazi FIRMA sutra u Jag?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

sawovsky, pametno, na vreme, karte ce sigurno da se rasprodaju

:)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

hexer.gif kishu .. josh kad bi mi poshlo za rukom i koncentraciju da prizovem.. eh.. di bi meni bio kraj..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

jeste uzasan, ali ne vidim nekakvu razliku izmedju te ekipe i ekipe iz plastika/dalija....

skroz ista ekipa, samo me više pogađa jer indie pušta kvalitetniju muziku.

nisam imao nameru da pokrenem spiku o urbanom beogradu, matora je i prežvakana, samo sam malo istresao frustracije :)

Link to comment
Share on other sites

sawovsky, pametno, na vreme, karte ce sigurno da se rasprodaju

:)

Ne znam da li je zez ili ne,ali jednom sam se zajebo proshlo kolo protiv Borca kad se dve godine chekalo da se kupi karta pred tekmu. :D

Ovako lepo pokazemo karte ko gospoda i nema guzve :)

Inache zapadna tribina je rasprodata,a istochna samo shto nije,i zato je shtehta shto se izvode radovi na juznoj i severnoj tribini :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jok tjale mi gradi hotel u blizini

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...