Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bas me zanima sta bi pisali kad bi neko stavio na fb da je razveden? Onako, fore radi! :)

Taj neko bi sigurno imao gomile riba...:)))

mushki ne rade nishta zbog fore.. dok devojchice nadoknadjuju.. na myspaceJu je IN razvedena.. dok na fb udata.. ili verena.. lol!

@cosa .. seljana je blazha.

edit: _ go go !!1 [jupi]

Edited by LaDy BiRd

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

mushki ne rade nishta zbog fore.. dok devojchice nadoknadjuju.. na myspaceJu je IN razvedena.. dok na fb udata.. ili verena.. lol!

LOL

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

formica me muva na facebook-u :\\

TeacH says: Koji sam tard jebote!

Marko says: Shto techo?

TeacH says: ladno sam stavio onu moju sliku na rur

TeacH says: ne verujem

Marko says: Pa jel si gej il nisi, shta sad?

TeacH says: Brate

TeacH says: :O

TeacH says: necu da me odbace na ruru

TeacH says: sa kim posle da se druzim?

Marko says: http://i21.photobucket.com/albums/b297/pra...kazalaka139.jpg

Marko says: GHEY

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

matori poceo si da izlazis sa forumashicama! sa setom se secam svog raskoshnog seksualnog zivota kad sam bio moderator. eh.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

O Boze! Probudila me komshinica malo pre i rekla da brzo izadjem na ulicu. Ustanem, umijem se, izadjem i imam shta da vidim! Neka klinka(cca13-14godina) udarila motorom(4wheels) u moja parkirana kola! Razbila oba desna fara i ulubila malo haubu! ;\ Matori nisu tu i sad ja treba to da reshim. Srecom, ubrzo je doshao njen cale pa smo se sve lepo dogovorili. Mnogo bi vishe ispalo da sam zvao pandure!

E da, dobro jutro! Kad pochinje vaterpolo?

.

Link to comment
Share on other sites

O Boze! Probudila me komshinica malo pre i rekla da brzo izadjem na ulicu. Ustanem, umijem se, izadjem i imam shta da vidim! Neka klinka(cca13-14godina) udarila motorom(4wheels) u moja parkirana kola! Razbila oba desna fara i ulubila malo haubu! ;\ Matori nisu tu i sad ja treba to da reshim. Srecom, ubrzo je doshao njen cale pa smo se sve lepo dogovorili. Mnogo bi vishe ispalo da sam zvao pandure!

E da, dobro jutro! Kad pochinje vaterpolo?

I jesi je jebo??

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

ima stariju sestru koja ima 17 valjda i bila je sa njom

uf to, lezbo sestrice...

Edited by Krukozord

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...