Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gde ćeš?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jbt, nikad nisam kapirao te tripove sa spavanjem...sedis za kompom, i ne spava ti se. pa naravno. probaj da legnes u krevet, prispavace ti se vec.

sinoc mi bili neki ljudi, zaboli se na terasu, cirkali radzu i svirali, bilo vrh...sam sam gajbi vec par dana, mogao bih da se naviknem na ovaj lagodan stil zivota...ostao sam solo da izblejim kad sam sve rasterao, i nesto razmisljao...skapirao sam da mi je ovo i najbolje, i u neku ruku najgore leto ikad. zajebavao sam se i naputovao za sve pare, a sa druge strane ne znam gde mi je dupe, a gde glava, mada je mozda tako i najbolje.

a da, inace, preksinoc na beerfestu ortakov ortak popio ciglu u glavu, 5 kopci. 4-5 likova doslo i uvostilo njega i njegovu ortakinju. bez razloga. koja seljana.

Edited by Krukozord

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

:(

sad moram da se vucaram po gradu da bih uzeo sva potrebna dokumenta :((((

long live nasa administracija :((((

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

a da, inace, preksinoc na beerfestu ortakov ortak popio ciglu u glavu, 5 kopci. 4-5 likova doslo i uvostilo njega i njegovu ortakinju. bez razloga. koja seljana.

[:0]

ocigledno treba uvesti test inteligencije prilikom prodaje karata za slicne manifestacije... jbte...

eo na poslu... ne radi mi se nista... bljakz

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jebote sinoc dosao sa posla umoran kao nikad u zivotu, i kao necu da kuntam da se ne probudim u pola noci, konacno legao u 10, zaspao u pola 1 i ustao u pola 6.

fail...

jos mi je gore nego juce...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Dobor jutro :)

Sad jedno 4 sata shtrebanja,i onda SVI NA STADION!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

mnogosuper je staviti na fb da si udata/ozhenjen.. eo gledam masovno se ljudi poprimili.. seljana zhestoka..

edit: i mene boli glava.

Edited by LaDy BiRd

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Bas me zanima sta bi pisali kad bi neko stavio na fb da je razveden? Onako, fore radi! :)

Taj neko bi sigurno imao gomile riba...:)))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...