Jump to content

Jos jedan guild predlog


Xzor

Recommended Posts

Znao sam da nece nista da bude od ovog pre nego sto sam postovao, samo sam hteo da vidim da li u opste postoji neko ko bi bio zainteresovan odavde da se napravi PvP guild. Jedino kili izgleda kao polu zainteresovan, a ostale vidim boli kara. Evo kako glasi moj post a vi vidite kakve sam replayeve dobio.

Sta mislite o tome da se napravi PvP guild ?

Ako je neko zainteresovan, ima pitanje ili predlog nek postuje ovde nesto o tome.

@ kili

Nema ruganja, samo predlog, pa vi razmislite i dogovorite se. Ja ne verujem da bi u opste usao u taj guild iz vise razloga, zato nisam obrazlozio nikakvu ideju jer me mrzi da kucam u prazno jer nikog odavde ne zanima samo PvP.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

Jel neko od vas ikad bio u TBC PvP guildu ? Cist PvP guild, a ne ona sranje PvE/PvP guild ? Mada si u pravu za novi premade queue, to stalno zaboravim :)

WotlK PvP ce naravno biti drugaci od TBC i pretbc PvP-a. Znas li koliko ce ljudi da pokusaju da odrede sve pvp achivmente a sumnjam da ce to moci sve da odrade bez PvP guilda. Imas bas PvP achivment stvarcice na jednom linku koj sam postovao u WotlK topicu.

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

mozda si u pravu. Al gledam juce sta sve treba za Battlemaster titulu i vidim da kogod vec ima Conquere/Justicar je 90% stvari potrebnih za Battlemastera vec odradio jer doci do exalted sa 3 pvp frakcije znaci da si dobar deo zivota ostavio u battlegroundovima. A ovi ostali sto to nemaju neverujem da ce se cimati mnogo oko toga.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

nisi upravu,

conq/just je bilo boranija uzeti pre tbc-a

svaki belf/draenei koji poseduju te titule su ostavili pola zivota u BG

svejedno jer zahtevi za Battlemastera su npr dobi AB sa 5:0 10 partija, capuj 2 i odbrani 2 baze u istoj partiji, napravi 300k dmg/healing u jednoj partiji itd... i tako za sva 4 battlegrounda. Poenta je da kogod je igrao svaki BG 400+ partija ima odradjeno vecinu stvari

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

i ja moram reci da je prakticno svako ko je igrao malo pvp u prebcu bio exalted sa svim bg repovima

sto se moze reci to je bio najmanji problem tada jer ako si imao premade svaka partija je bila 3-0 5-0

i lepo je sto ce to imati znacaja ali su malo zakasniili jedno 3 godine sa davanjem priznanja tome

mada u principu imace smisla igrati u pvp guildu u expu ALI jako veliko ali

sve je to pure grind i opet jovo nanovo mislim zasto bi ja koji sam na 3 lika imao exalted sva 3 bga igrao u expu jos toliko sve to opet samo da bi dobio neke glupe poene nazalost izgubilo je poentu sve to

Link to comment
Share on other sites

wow je izgubio poentu... tojest nikad je nije ni imao... priznajte to sebi ako necete na forumu pred svima...

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Mislim ovaj potez sa novom titulom je na neki nacin pokusaj Blizz-a da vrati u zivot battlegrounde kao segment pvp-a koji polako izumire, jel tbh osim skakanja po AV-u dok se ne sakupi dovoljno honora i skupljanja markica za odredjene iteme nema neke vece svrhe i koristi od igranja ovih battlegrounda, premade grupe su davna proslost i tbh ne verujem da ce se ikad vratiti na nivo od pre tbc-a. Sad, ne zelim da kenjam kako je arena shit jer ona ima dosta dobrih stvari ali su po meni igraci prisiljeni da igraju samo to jer drugi segmenti pvp-a (ako tako mogu da ih nazovem) ne pruzaju adekvatnu nagradu.

Isto tako ne smatram da je arena savrsen sistem koji treba da proguta sve druge segmente pvp-a. Vise volim tematske battlegrounde neko obican deathmatch koji arena zapravo i jeste... Kao sto su pre tbc-a ljudi kukali da dueli nisu pravo merilo skilla isto tako ni arena nebi trebala da se smatra savrsenim sudom. Naravno, arene su dosta usavrsile i podigle nivo pvp-a ali o5 taj visoki nivo se umnogome oslanja na famozni "the pilar" kog' mozda sutra u wotlk nece biti, i sta onda?

Ali o5, umesto forsiranja starih battlegrounda koji su zvakani vec mnogo puta i dosadili su ja mislim svakome i arena koja ipak nesto sto treba ostaviti TBC-u blizzard bi trebao da ubaci nesto novo, nesto sto ce osveziti pvp kao sto je arena to uradila pred sam tbc. Ali mi nije jasno osim nosenja zastave sa jednog kraja na drugi i deathmatch-a oni ne mogu nista drugo smisliti...

Sto ne ubace "wanted" u wow-u, gde ce ljudi bidovati odredjene nagrade za kill pripadnika suprotne frakcije, npr ja stavim 500g da prvi registrovani kill nekog tamo gnome warra koji se zove tako i tako ali kill se samo racuna van BG-a i arena, to bi podstaklo jurcanje po regijama, trazenje istog i sl. Pa brate za nagradu od 15k za 4 hk-a nekog tamo lika koji ne izlazi iz Orgrimara napravila bi se prava vendetta. Po meni tako nesto bi osvezilo wow vise nego nova titula.

Link to comment
Share on other sites

Sto ne ubace "wanted" u wow-u, gde ce ljudi bidovati odredjene nagrade za kill pripadnika suprotne frakcije, npr ja stavim 500g da prvi registrovani kill nekog tamo gnome warra koji se zove tako i tako ali kill se samo racuna van BG-a i arena, to bi podstaklo jurcanje po regijama, trazenje istog i sl. Pa brate za nagradu od 15k za 4 hk-a nekog tamo lika koji ne izlazi iz Orgrimara napravila bi se prava vendetta. Po meni tako nesto bi osvezilo wow vise nego nova titula.

/agree

Link to comment
Share on other sites

Sto ne ubace "wanted" u wow-u, gde ce ljudi bidovati odredjene nagrade za kill pripadnika suprotne frakcije, npr ja stavim 500g da prvi registrovani kill nekog tamo gnome warra koji se zove tako i tako ali kill se samo racuna van BG-a i arena, to bi podstaklo jurcanje po regijama, trazenje istog i sl.

http://forums.wow-europe.com/board.html?fo...10024&sid=1

go go go go :)

I don't know who pegi is, but i'm glad she's 18.

Link to comment
Share on other sites

mislim da ce biti neki zadatak da ubijes 50 ljudi u protivnickom gradu (consecutive, dakle da ne zgines)

tako da cemo ja i ortaci da se specujemo u deep subtlety (re-enter stealth every x sec blah), odsteltujemo do stormwind aukcije/banke i da ambushujemo ljude XD

Edited by Synd

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...