Jump to content

Far Cry 2


Pipboy

Recommended Posts

Nisam preteran ljubitelj ovih lijepo skockanih trailera zbog kojih igra već i pre pojavljivanja bude proglašena za "najbolju igru godine" or whatever, but damn...

http://www.gametrailers.com/player/38387.html

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

To i potenciraju, navodno 50 kvadratnih kilometara džungle i savane na izvolte, plus što će imati neke mnogo opake atmosferske promene u real timeu i još svašta nešto.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

trailer otkida, samo da igra ne bude jos jedan benchmark test i nista vise...

jok ti ces, don't believe the hype...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

stvarno bruka izgleda :D

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

Gameplay je vrlo zanimljiv, po onome sto sam imao prilike da vidim i odigram proteklih godina na GC-ju. Problem koji imam sa druge strane lezhi u tome sto je pre godinu dana izgledalo nekako znatno zanimljivije plus je bilja bolja akcija a engine za 2007. dosta napredan. Sad je vec pomalo "zastareo" a i samo igranje je neshto malo smaralo, ali i dalje mislim da ce ispasti korektno kad se bude pojavio.

Link to comment
Share on other sites

Slažem se za tehnički aspekt igre donekle (naročito nakon Crysisa koji je postavio visoke standarde), ali realno koliko još mesta ima za unapređenje grafike, i ovo što imamo izgleda stvarno preterano dobro, mislim, kompletno uverljiv afrički ekosistem stavljen u službu puke zabave i fps napucavanja. Valja su i sami svesni da igra neće imati takav impact u grafičkom smislu kakav je ostavio prvi deo, pa otud valjda veće insistiranje na gomili ovih sjajnih sitnica koje obogaćuju gameplay (ranjavanje, zaglavljivanje oružja (izgleda sjajno kad onako počne panično da siluje pušku da se otkoči), atmosferski efekti, kompletna izvedba iz prvog lica bez obzira koja akcija se trenutno odvija na ekranu i sl.) koje mene iskreno više interesuju od toga da li kora na drvetu izgleda isto kao prava i kako se realno sunčevi zraci promaljaju kroz granje.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...