Jump to content

Serbian Guild


Silencer

Recommended Posts

ko sto figl rece

kad imas igrace koji znaju sta rade ni ne treba ti lider u principu koji ce ono sve sam da radi

svako treba da zna svoj posao i svoju klasu i encounter pre toga

sve ostalo je u komunikaciji ako neko ne zna nesto sve moze da se objasni pre pokusaja zato je i srpski only dobra stvar

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da, zainteresaovan sam posto mi se svidja ideja i zeleo bi da vidim da srbi samo jednom urade nesto zajedno i da od toga ispadne nesto

a kad skupis na jedno mesto dobre igrace i ljude sa zeljom i voljom i iskustvom i najvaznije vremenom da se cimaju sanse su prilicno dobre za tako nesto da uspe

e sad poenta je da je guild planiran za wotlk i lvl80 dakle do tad svasta moze da bude i ima dovoljno vremena i da se sve spremi za pocetak a i da ne bude nesto

time will tell :)

Link to comment
Share on other sites

Sve je izvodljivo kad se hoce. Samo treba podneti odredjene zrtve.

Da evo ja cu da se odreknem alkoholda, pedofilije. Od sad igram WoW i jurim matorke ! Zrtvujem se !!!

Radim jos na application formi, mada necu da je pustim dok se ne konsultujem prvo sa scionom i ekipom :P

Nego da ja vas pitam di je taj KGB ? :-)

Elem ima mogucnosti da se guild oproba u WotLK Beta. Zaboravih to da napomenem.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Hehe,da da guild treba nazvati "Seriuz Serbz" salim se,pa znajuci Figl-a od njega se moze ocekivati 100% podrzavanje ideje kao i ostalih koji bi dosli sa te strane. Ja bih igrao warriora tanka najverovatnije,eto da imate i to na umu :) ako vam ista znaci.

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

ja mogu da se iscimam da ti pokazem

i onako nista drugo ne radim u zivotu jelte ^^

ja sam jednom trebao da se nadjem s kilijem u bgu... i kao zovem ga... e bratori pikali smo arene... eo ja u kgbu... aj navrati... tek ce on... e brate...z nash ... ee... gubi mi se signal... ee... jel me chujes... ee.... tu tu... ne bih se ja na njega oslanjao !:D

a sto se guilda tiche... ja sam iskusni raider pre tbc-a a u tbc sam zabushavao... planirao sam da quitujem wow... ako se slucajno desi da ne quitujem... posto sam rasprodo sve accove sto sam imao... rollam s vama... gnOem magz0r dodushe da ako mogu da ga nazove nebra , igrao sam human maga pre tbc, pa undead mage u tbc... tako da je to 3 godine fireballZova i frost boltova za mene :)

Link to comment
Share on other sites

24 avgust... zapisano, voleo bih da prisustvujem tom sastanku...

Malo mi je drago sto nisam utopio svog roga... :D

Erm, samo situacija sa Alfa i Beta gildom, mozda moze da se resi sa dva lepo ranga unutar samog gilda, da se ne bi cimao sa /ginvite i slicnim stvarima, rangovi vec sami po sebi to dozvoljavaju, bez plakanja ako si demote-ovan bez likovanja ako si promoto-van, + sa svim ljudima unutar gilda mozes bolje da vidis aktivnost, mogu svi da koriste istu banku i slicno, drustveni (ne barens chat fazon) faktor je veoma bitan, odvojenim gildovima ce se teze postici (namerno nisam rekao da "se nece postici")

Na pitanjima bih dodao "koliko puta si bio cube clicker" "koliko puta si uspesno kontrolisao skeletone na Gorefiend-u" :D

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

@Eilla

guild aimuje na neku ozbiljnost i to

a u ozbiljnosti nema finoce i drugarstva pa cu ovako da te pitam vec sad

ti prodajes i kupujes accove koliko vidim

da li si procitao koja iskustva moras imati da bi bio deo guild

karazan i full honor gear ne ispunjavaju nijednu stavku nazalost

Na tvoju veliku zalost da lepo sam proctio i razumeo sta je silencer govorio,ja sam svog main lika na kojem sam igrao 3 godine prodao pre 2 meseca i od tad je ova igrica sprdnja za mene,ne meni wow nije zivot ali kad igram igram ozbiljno,da jesam kupovao/prodavao mnogo likova ali generalno ova ideja mi se svidela,kapiram da se silecer sposoban da nesto ovako zazivi i bez problema bi uzeo nov acc i izlevelovao lika,tad bi mogao lepo da vidis dali ja zadovoljavam tvoje kriterijume sto se tice ove igre,i ne nikad nisam imao full kara/honor gear

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...