Jump to content

Serbian Guild


Silencer

Recommended Posts

Novi feature, za application - guild, skenirana licna karta, ako doticni ima manje od 18 godina mora tata i mama da mu potpisu da igraju u ovom guildu. Naravno uslov ce biti da mu ne cupaju kabl kad raiduje, i da ga ne teraju da ide da spava u 22 / 23h ucenje etc ;P

Evo ja imam 18 za par meseci,jel moraju mama i tata da mi potpisuju? [:D]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Novi feature, za application - guild, skenirana licna karta, ako doticni ima manje od 18 godina mora tata i mama da mu potpisu da igraju u ovom guildu. Naravno uslov ce biti da mu ne cupaju kabl kad raiduje, i da ga ne teraju da ide da spava u 22 / 23h ucenje etc ;P

lol, moji da znaju da uopste igram wow, odsekli bi mi ****.

@Eilla: mozes ti i sad da izvadis LK.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

cekaj decko

da li ti svatas da sam ja igrao u tom guildu i da je doticni neo sa ovog tuznog podforuma bio guild master istog

i da ni ja ni on nemamo pojma ko je seneka al ajde

al dobro ajde ti valjda znas bolje ko su ti ljudi i kako je radio taj guild ...

Ja sam u Wipe Clubu bio jos na Chromaggusu, kada su bili horda, a onda je vecina guilda rolala alijansu na Boulderfistu. Tu sam bio kratko pa sam menjao realm. Ne cudi me sto ne znas Seneku koji je inacio bio jedini r2 u celom guildu, jer ti decko vrlo verovatno nisi imao ni instaliran wow kada sam ja igrao tamo, a prikljucio si se na boulderu i to pri kraju kada je guild postajao sranje.. Ne mogu da se setim tacno kako ti je isao nick ali se secam kada si usao.

budi pozdravljen.

Edited by Hyperian

indeed

Link to comment
Share on other sites

Ja sam u Wipe Clubu bio jos na Chromaggusu, kada su bili horda, a onda je vecina guilda rolala alijansu na Boulderfistu. Tu sam bio kratko pa sam menjao realm. Ne cudi me sto ne znas Seneku koji je inacio bio jedini r2 u celom guildu, jer ti decko vrlo verovatno nisi imao ni instaliran wow kada sam ja igrao tamo, a prikljucio si se na boulderu i to pri kraju kada je guild postajao sranje.. Ne mogu da se setim tacno kako ti je isao nick ali se secam kada si usao.

budi pozdravljen.

[roflmao]

Ja nemam veze sa ovim al kad vidim ovako neshto stvarno mi nije dobro...

ali roflmario.....

Link to comment
Share on other sites

Ja sam u Wipe Clubu bio jos na Chromaggusu, kada su bili horda, a onda je vecina guilda rolala alijansu na Boulderfistu. Tu sam bio kratko pa sam menjao realm. Ne cudi me sto ne znas Seneku koji je inacio bio jedini r2 u celom guildu, jer ti decko vrlo verovatno nisi imao ni instaliran wow kada sam ja igrao tamo, a prikljucio si se na boulderu i to pri kraju kada je guild postajao sranje.. Ne mogu da se setim tacno kako ti je isao nick ali se secam kada si usao.

budi pozdravljen.

Rece ja da je Srpski jezik maternji u guildu ?

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

evo idem u cosak da stanem i da razmishljam o svojim postupcima

i dalje ne znam ko je seneka niti sta r2 znaci

da nisam igrao wow kad si ti cistio bwl ili kako ide ona druga recenica, toliko koliko si ti puta nefariana ubio toliko ja nisam u mc usao

al dobro ne vidim poentu u bilo kakvom daljem merenju pisice

jedino sto je ovo debilno je to sto ti za wipe club mislis da je guild koji treba da predstavlja konkurenciju neku a rade bosove koji su na nivou invalidskih kolica

Link to comment
Share on other sites

Uopste nije poenta u tome vec u tvom arogantnom i kurcevitom stavu... znaci ja sasvim normalno kazem da ce ljudi da migriraju da su ranije bili stara skola i stvarno dobri ali to je bilo pre skoro 2 godine. mogao si sasvim normalno da kazes da je tamo raspad i da igraju deca, nema potrebe da se kurcis kako si bio oficir tamo i kako ja ne znam nikog odande, jer sam ja tamo bio mnogo pre tebe. a to naravno ne bi ni pomenuo da ti nisi poceo tako s visine da napusavas.

indeed

Link to comment
Share on other sites

znam ja,private seneka,old skul lik

chrom. server otvoren nov/dec 2005. definitivno killy tada nije imao instaliran wow

fail

i wipe club je bio fail i nikada nije bio najbolji guild na boulderfistu,kazu da ga je neki vindi upropastio,zna neko neshto o tome?

sad je gm neki debeli turcin,mislim haos

@sunjalo jel angry wolfs ili angry aces?

oba guilda su mega fail

Link to comment
Share on other sites

Uopste nije poenta u tome vec u tvom arogantnom i kurcevitom stavu... znaci ja sasvim normalno kazem da ce ljudi da migriraju da su ranije bili stara skola i stvarno dobri ali to je bilo pre skoro 2 godine. mogao si sasvim normalno da kazes da je tamo raspad i da igraju deca, nema potrebe da se kurcis kako si bio oficir tamo i kako ja ne znam nikog odande, jer sam ja tamo bio mnogo pre tebe. a to naravno ne bi ni pomenuo da ti nisi poceo tako s visine da napusavas.

Pa si se ti nasao uvredjenim jer spadas u tu grupu ili ih branis ? :/

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

@sunjalo jel angry wolfs ili angry aces?

oba guilda su mega fail

Mislim da je wolfs, jbm li ga kad su svi angry ;) uglavnom znam da je bila cela frka oko tog gankovanja na BF forumu, a da su mega fail to je istina kao uostalom i cela alijansa na BF, mada ni horda nije bolja .. realm je totalno mrtav, na celom BF 2 guilda u sunwellu, mi na M`uru i gallium pre 2 dana ubili Kalecgosa ... tuga !!!

....

Link to comment
Share on other sites

e slazem se sa killy-em

je li je zaista vazno ko je kada bio u BWL? wow je u danasnje vreme takav da je samo vazno da budes 50% budan tokom raida i da sve prodje u najboljem raidu...jedino ne valja kad popijes "malo" pa odes u ssc :D

anyway me has LK!

il apply for the guild :)

Link to comment
Share on other sites

Zasto vi pricate o bwlu kada se zna da su 40 man raidovi bili od 20 ljudi koji su se cimali i 20 idiota koji su udarali glavom o zid. Na drugu stranu ko je kada ubijao ... naravno da je bwl bio trivijalizovan kada su ljudi cistili naxx , ali opet taj bwl je bio tezak kada je izasao i ko je cistio bwl u vreme kada je bio end game jeste bio poduhvat... opet pak sada uzimati to kao neki specijalni uspeh u wowu je vise nego retarirano , jer kao sto rekoh do kraja vanila wowa bwl je bio trivijalizovan do nivoa kao kada bi sada dosla random mikrocefalija od coveka i pocela da se hvali kako je pocistio SSC.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ma svi ste u pravu, a verovatno je broj postova na ruru dokaz kakav si igrac i sta si sve prosao. tako da ja nemam pojma a vi ste svi najbolji i najvise ste prosli. tako da se jebite i vi i vas guild.

Vidis kolko ja postova imam a opet sam noob u odnosu na Kilija i kompaniju. Ne znaci to nista.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Ma svi ste u pravu, a verovatno je broj postova na ruru dokaz kakav si igrac i sta si sve prosao. tako da ja nemam pojma a vi ste svi najbolji i najvise ste prosli. tako da se jebite i vi i vas guild.

A zasto si ti navalio da udjes u taj gild? Kao i svi ostali isto. Ko vama garantuje da ce taj gild biti dobar???

Vec postoje nase gilde na frostmane koje fino napreduju, i koliko sam mogao da primetim imaju veoma iskucne igrace. A i taj vas gild vidi se vec sad, bio bi preterano strog, i cisto sumnjam da biste mogli napravit nesto ozbiljno. To se naziva los start. Nemojte mi pp, samo aplikacije, imam 15 igraca te ovo te ono, pa boze kakav to utisak ostavlja?

evo i par primera

3. Trece nece biti ljudi koji su tek krenuli da igraju wow,

9. Da li moze moj drug da udje u guild - NE

10. Da li moze moj brat da udje u guild - NE

pravi odgovor bi trebao bit

9. Da li moze moj drug da udje u guild - neka aplicira da vidimo sta zna(skilled or not)

onda ovo, umro sam od smejanja

4. Kada krenemo 25 man istancu Alpha tim poziva 15 ljudi iz Beta tima

(aloo bravo, carli ovde, pozivamo pojacanje od 20 nobova iz drugog tima, ajde dolazite brzo hahahaha)

Moja poenta je da sigurno mogu drzati 10 normalnih coveka u guildu sa skillom

(da da, ja i mojih 10 drugova sa foruma, a kad nam neko zafali pozvacemo nekog tamo iz drugog tima), nice dreaming ;)

Website, Councle deljenje epix-a (nema dkp) za alpha tim. Beta tim ima DKP sistem.

eto i generalni zakljucak je: nakon vase aplikacije, bicete verovatno primljeni u beta tim, koji ima dkp sve moguce kao i svi ostali propast gildovi, i ne garantujemo vam nista, da cete nesto igrati ozbiljnije, ali kada mojoj druzini zafali neko, pozvacemo vas kao pojacanje, i loot uzima prvo clan alhpa tima naravno :D

Stabilnost.

"Garantujem stabilnost ovih guilda svojom metodom koju cu primenjivatii. Imam iskustva sa srpskim guildovima, znam sta sam prosao sam kroz njih i kakvi su to bili dobri i losi trenuci. I mislim da dovoljno dobro znam sta treba uraditi da ne bi doslo do krajnjeg raspada. Jedan od bitnih faktora ovog guilda bice stabilnost."

eto po onome gore se vidi koliko ti dobro znas, da imas iskustva sa tim srpskim gildovima, ne bi sad pravio opet novi :D

ubijacemo bossove, hahaha no comment...

"U ovom guildu svi ce biti jednaki." a malo dole ispod pise Oficiri i ponekad jaki memberi odlucivace ko ce dobiti predmet. pa se mi sad pitamo naravno ko su ti jaki memberi? (moja druzina sa foruma)

pitanje za Stevana: Da ti nije velja ilic neki rod pa stalno upotrebljavas ruzne reci, ili je to ono iskustvo sa nasim gildama?na primer

Boli me kurac dal si zensko, plavusa ili sta vec,

Sta radis jebeno u zivotu: Sisas sisu, Jebes,

Mislim nema potrebe da se tako izrazavas

evo i da privedem kraju moje misljenje

citiram

Svi smo skoro bili ocevidci kolko je loshe praviti srpski guild, i kolko je lose pokretati temu u vezi toga. Ja imam neku svoju viziju, koju cu naravno ovde napisati, i pre nego sto komentarisete, i pocnete da pricate kako je to nemoguce bla bla procitajte prvo moj ceo post.

eto procitao sam pazljivo sve...

Prvo ne bi bio jedan guild nego dva guilda. U oba guilda bi ja bio Guild Master. Ovo je pocetak. 10 ljudi bi se odredio za Alpha guild, dok ostatak koji opet treba da prodju application bi isli u beta guild.

da bi alpha guild bio najbolji na svetu potrebno je da puno igrate! GM ima znaci dva accounta, ili da poverujem da ces trositi tvoje vreme da igras sa beta gildom, ko zna kakve instance, a ovamo imas alhpa tim, i znas da moras da igras da bi bili najbolji na svetu.

Dakle po ovome se vidi da ce samo alhpa tim da uziva u endgame instancama, kao sto i sam kazes. Pa cemu onda ovoliki marketing, pozivas ljude, pa ti sigurno imas vec sad 10 dobrih pajtosa sa kojima redovno igras, sta ce ti ostali, sem da ih iskoristis, da ih stavis u beta tim, i da budu tu za dopunu. Ja se nikad necu pridruziti pod takvim uslovima. A i ovako se ne bih uclanio, zasto bih, ja i ti se slabo poznajemo, i ko mi garantuje da cu da vidim nesto od tih endgame raidova, i posebno loota u njima. Nadam se da nikoga nisam uvredio, ovo je moje misljenje samo, u ostalom forum za to i sluzi

P.S.

Zadrzavam pravo da promenim TOS / EULA !!! ( sve ovo sto si pisao mozda jednog dana i ne vazi, ko zna sta ce ti sutra pasti napamet, nisi dzabe stavio tri znaka uzvicnika)

Link to comment
Share on other sites

Novi feature, za application - guild, skenirana licna karta, ako doticni ima manje od 18 godina mora tata i mama da mu potpisu da igraju u ovom guildu. Naravno uslov ce biti da mu ne cupaju kabl kad raiduje, i da ga ne teraju da ide da spava u 22 / 23h ucenje etc ;P

Za vadjenje kabla nece biti odgovorni roditelji nego brat :(

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...