Jump to content

Ne znam da li je neko primetio do sada ali...


Recommended Posts

Jedina zastava koju mozemo da biramo na Steam-u je YU a Srpske nigde nema. Cak ni zastava Jugoslavije se ne prikazuje kako treba! Verujem da je barem nekom ovde to zapalo za oko ako je editovao svoj profil u "control panel-u"...

Pokrenuo sam temu vezanu za to na oficijelnom forumu: http://forums.steampowered.com/forums/show...ad.php?t=712750

P.S. ako sam temu stavio u pogresan deo foruma verujem da ce moderator biti ljubazan i pomeriti je tamo gde joj je i mesto :)

In a world that gives you nothing, you need something to believe in.
The FUTURE belongs to those who BELIEVE in the BEAUTY of their DREAMS.
All that you see or seem, is but a dream within a dream.

Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHAHAH KAKAV SI TI MAJSTOR!!! sorry za caps zeludac me bolo od smea [:D]

xplanation.jpg kad sam video prso sam...znachi majstoru!!!

uhh...

pa shta znam...ovaj shto ti reche da ne razume trebao bi da bude u pravu shto se tiche toga da se obratish suportu i da chekash,mada...chim chuju oh ex yu country...vacation [:D]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

shto da ne. samo napred. ja sam svojevremeno na cal sajtu gde je bila samo Yugoslavia i nisu imali nasu zastavu vec je bila zastava amerike umesto trazio da se stavi Serbia i srpska zastava. i evo danas je ima tamo.

nije neki epski uspeh, ali bi valjalo da ima. tako da, samo napred, ako te ne mrzi i imas volje ;)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHAHAH KAKAV SI TI MAJSTOR!!! sorry za caps zeludac me bolo od smea [:D]

xplanation.jpg kad sam video prso sam...znachi majstoru!!!

Pa kad treba pacijentima da se crta [:D]

Btw, obratio sam se Steam Supportu i dobio odgovor relativno brzo (za oko dan) sa obrazlozenjem da spisak lokacija ukljucujuci i hijerarhiju oblasti i manjih podrucja oni dobijaju od FIPS-a

Clan razvojnog tima Steama Mike Blas govori detaljno o tome u ovoj temi na steampowered forumu:

http://forums.steampowered.com/forums/show...ad.php?t=638445

Ali resenja nema i pitanje je kada ce biti...

shto da ne. samo napred. ja sam svojevremeno na cal sajtu gde je bila samo Yugoslavia i nisu imali nasu zastavu vec je bila zastava amerike umesto trazio da se stavi Serbia i srpska zastava. i evo danas je ima tamo.

nije neki epski uspeh, ali bi valjalo da ima. tako da, samo napred, ako te ne mrzi i imas volje ;)

Upravo to. Steam je samo jedno od mnogobrojnih mesta gde nema nase zastave i mene licno to iritira vec dooosta dugo. Na vecini sajtova jos uvek stoji YU zastava i uglavnom na sajtovima/forumima gde ima nasih obelezja administratori je sami dodaju jer izlaze u susret korisnicima iz nase zemlje iako znaju da prema FIPS-u mi ni ne postojimo...

Kako god da se okrene ova tema ne moze a da ne skrene na politiku tako da sorry but jebi ga. Bad karma.

Anyway, hvala vam na odgovorima i podrsci ljudi [yeah]

In a world that gives you nothing, you need something to believe in.
The FUTURE belongs to those who BELIEVE in the BEAUTY of their DREAMS.
All that you see or seem, is but a dream within a dream.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...